Znany raper coveruje "I Against I" z zespołem Bad Brains

02.08.2019 12:35
Znany raper coveruje "I Against I" z zespołem Bad Brains Fot. kadr z wideo "Denzel Curry - Clout Cobain"/youtube.com

Raper, który niedawno zaskoczył wszystkich coverem "Bulls on Parade" Rage Against The Machine powraca z kolejnym mocnym kawałkiem. Tym razem wraz z Bad Brains wykonał "I Against I".

Wszystko to z powodu sesji Spotify Singles, w których artyści często przerabiają nie tylko utwory innych artystów, ale także swoje. Niedawno takiej inicjatywy podjął się Denzel Curry, o którym niedawno pisaliśmy z powodu jego świetnego coveru "Bulls on Parade" RATM-u. Tym razem raper postanowił przerobić "I Against I" Bad Brains, a gościnnie wystąpił z nim sam zespół. Singiel jest oczywiście dostępny na Spotify.

Denzel Curry coveruje Bad Brains

Drugim utworem, który raper postanowił przerobić jest jego własne "Clout Cobain" z płyty "TA1300", w którym pojawiają się odniesienia do klasycznych zespołów rockowych i metalowych. W wykonaniu towarzyszył mu kanadyjski zespół Fucked Up i razem panowie przygotowali mocny doomowy utwór. Tak jak wspomnieliśmy, obydwa single możecie znaleźć na Spotify.

Przeczytaj także

W jednym z komentarzy pod coverem "Bulls on Parade" Denzela możemy przeczytać, że "gdyby raper miał jednego białego przyjaciela w czasie dorastania, to teraz grałby pewnie metal". I faktycznie, słuchając nawet oryginalnej muzyki Curry'ego możemy usłyszeć pewne inspiracje ciężką muzyką.

Oprócz tego raper ma spore umiejętności wokalne i patrząc na jego zamiłowanie do eksperymentowania, to nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby niedługo Denzel Curry postanowił wydać płytę z gościnnym udziałem hardcore'owych i rockowych muzyków. Jego dyskografię zamyka wydany w 2019 roku album "ZUU". 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.