Znany raper złożył hołd Kurtowi Cobainowi. Zagrał koncert w legendarnym swetrze

12.04.2021 15:40
Znany raper złożył hołd Kurtowi Cobainowi. Zagrał koncert w legendarnym swetrze Fot. MediaPunch/face to face/East News

Kid Cudi pojawił się niedawno w programie Saturday Night Live, w którym zagrał dwa utwory i wystąpił w jednym ze skeczy. Uwagę fanów przykuły jednak jego wymyślne stroje.

Kid Cudi oddał hołd Kurtowi Cobainowi w SNL

Kid Cudi pojawił się 10 kwietnia w programie Saturday Night Live, gdzie zagrał dwa utwory z krążka "Man on the Moon III: The Chosen". 

Polecamy

Cudi zaprezentował fanom dwa kawałki - "Tequila Shots" oraz "Sad People". Obydwa single wypadły bardzo dobrze na żywo, ale uwagę fanów przykuły ubrania, które Cudi na siebie założył. Jeden z nich to cardigan przypominający strój Cobaina z występu w ramach MTV Unplugged, drugi był natomiast sukienką, która również inspirowana była niektórymi strojami Cobaina:

Polecamy

Cudi od wielu lat przyznaje, że Kurt Cobain jest jedną z jego największych inspiracji - ma nawet tatuaż z wizerunkiem artysty. W rozmowie z GQ stwierdził natomiast, że wokalista Nirvany jest dla niego niemalże "muzą".

Raper pojawił się również w jednym ze skeczy SNL, w którym razem z Pete'em Davidsonem, Chrisem Reddem i "Timmym" rapował o swoim ulubionym instrumencie - małym dziwnym flecie:

Poniżej możecie natomiast zobaczyć wykonania "Sad People" i "Tequila Shots":

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.