Zobacz najgorętsze wokalistki hardrockowe 2017 roku

Jakub Gańko
24.04.2017 15:03
Zobacz najgorętsze wokalistki hardrockowe 2017 roku Fot. kadr z wideo

Prawdziwie rockowe kobiety wzięły udział w specjalnej sesji dla magazynu „Revolver”.

Jakie są najgorętsze rockowe wokalistki? Z pewnością macie sporo swoich typów. Podobnie redakcja magazynu „Revolver”, która postanowiła przyjrzeć się temu, jak w tej chwili wygląda sytuacja. W numerze kwietniowo-majowym przygotowano listę 25 najseksowniejszych lasek hard rocka, a trzy z nich zaproszono na specjalną sesję.

Dodatkowo każdą z pań spytano o to, co według nich zasługuje na miano najbardziej popieprzonej rzeczy w przemyśle muzycznym. Pierwszą z kandydatek jest Ash Costello, która śpiewa w formacjach New Years Day i The Haxans. Ponadto ma swoją gotycką linię odzieżową Bat Royalty. Jej zdaniem najbardziej popieprzone są sytuacje, kiedy muzycy nadużywają swojej władzy w zespole.

Koncertowałam z grupą, w której wokalista był mężczyzną i nadużywał swojej pozycji, by wykorzystywać fanki. Te młodsze. To wywołało mnóstwo kontrowersji, bo od razu o tym powiedziałam głośno. Wielu ludzi nie chciało mi wierzyć i zostałam wykopana z trasy, bo nie podobało mi się to, co widziałam. Ostatecznie wyszło na to, że miałam rację.

Więcej zdjęć Ash możecie zobaczyć poniżej:

Druga kandydatka to Alecia Demner znana pod pseudonimem Mixi. Na co dzień jest wokalistką hardrockowej kapeli Stitched Up Heart z Los Angeles, która w 2016 roku wydała swój pełnowymiarowy debiut „Never Alone”.

O kurczę... Myślę, że jedną naprawdę ciężką rzeczą w tym fachu jest ciągłe udowadnianie sobie własnych możliwości przed samym sobą. Podczas gdy powinniśmy się trzymać po prostu tego, że robimy jakąś muzykę z nadzieją, że ktoś inny ją polubi. To takie proste, ale ciągle skupiamy się na setce rzeczy, które nie mają znaczenia.

Alecii „Mixi” Demner przyjrzycie się poniżej:

Ostatnia z najseksowniejszych wokalistek „Revolvera” to Lauren Hart z Once Human. Grupa została powołana do życia przez ex-gitarzystę Machine Head i Soulfly, Logana Madera, w 2014 roku. W lutym 2017 roku wydała swój drugi album, „Evolution”.

Wydaje mi się, że w heavy metalu jest tyle dram. Myślałam wcześniej, że w tym gatunku będzie ich najmniej, bo jesteśmy w końcu bandą dzieciaków, które są tak zupełnie różne. Jesteśmy przegranymi słabeuszami. Wygnańcami. Więc liczyłam, że ta scena jest solidarniejsza.

Oto jak prezentuje się Lauren:

„Revolver” przygotował również specjalne wideo zza kulis sesji zdjęciowej. Obejrzycie je poniżej:

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.