Zobacz niepublikowany materiał z nagrań Weilanda, Dursta i Davisa

Aleksandra Degórska
12.01.2017 11:33
Zobacz niepublikowany materiał z nagrań Weilanda, Dursta i Davisa Fot. kadr z wideo

Muzycy połączyli siły pod koniec lat 90. czego owocem stał się numer „Nobody Like You”. Zobaczcie, jak wyglądała praca nad tym materiałem. 

W 1999 roku Limp Bizkit wydał album „Significant Other”, który został wyprodukowany przez Terry'ego Date'a. W studiu pojawiło się wiele znanych nazwisk, m.in. Scott Weiland czy Jonathan Davis. 

W związku z nagłą śmiercią byłego wokalisty Stone Temple Pilots w 2015 roku, od tego momentu co rusz pojawiają się kolejne ciekawostki dotyczące jego osoby. Całkiem niedawno opublikowano materiał z sali nagrań właśnie Limp Bizkit. Fred Durst, Scott Weiland oraz Jonathan Davis wspólnie stworzyli tekst do kawałka Nobody Like You”, który również razem nagrali.

W poniższym wideo oprócz kadrów ze studia można także obejrzeć fragmenty wypowiedzi muzyków, przy czym Weiland tak opowiedział o Limp Bizkit:

Istniała pewna podziemna fala hardrockowych zespołów, które nie były w radiu, ale grały przed ogromną publicznością. Wiele dzieciaków chciało znowu czegoś takiego, były spragnione ekscytujących momentów i niebezpieczeństwa. Myślę, że jest to niesamowita grupa. Prawdopodobnie ona, Korn są najbardziej odpowiedzialne za ożywienie rock'n'rolla w późnych latach 90. Jest to jedna z największych rockowych kapel, definitywnie jedna z najcięższych, jednocześnie rozumiem, że chcą oni sobie postawić artystyczne wyzwanie i stać się bardziej melodyjnym zespołem. 

Zobaczcie zatem, jak wyglądały nagrania w studiu:

Tak natomiast brzmią razem Fred Durst, Jonathan Davis i Scott Weilend:

Na nowy album Limp Bizkit trzeba się trochę zaczekać. Prace nad płytą rozpoczęły się jeszcze w 2012 roku, a robocza nazwa tego krążka to „Stampede Of The Disco Elephants”. Jak na razie dyskografię zespołu zamyka „Gold Cobra” z 2011 roku.

Jak oceniacie wspólne nagranie Scotta Weilanda, Jonathana Davisa i Freda Dursta?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.