Avril Lavigne pogoniła półnagą aktywistkę ze sceny: "Spie*dalaj su*o" [WIDEO]

14.03.2023 16:14
Avril Lavinge Fot. DALE MACMILLAN/Getty AFP/East News

Do dramy doszło podczas ceremonii Juno Awards w Kanadzie.

Podczas Juno Awards w Kanadzie doszło do małego incydentu z aktywistką ekologiczną, która wskoczyła na scenę bez stanika przeszkadzając Avril Lavigne. Wokalistka pogoniła protestująca kobietę mówiąc ostre słowa, zaś aktywistka wypięła swoje 4 litery w stronę Lavigne.

Polecamy

Avril Lavigne pogoniła półnagą aktywistkę ze sceny: "Spie*dalaj su*o" [WIDEO]

Avril pojawiła się na scenie podczas Juno Awards, by zapowiedzieć występ kanadyjskiego artysty AP Dhillon, gdy nagle na podium weszła kobieta w samych spodniach pokazując swoje wdzięki. Na jej ciele pojawił się napis "Save the Greenbelt" - jej protest dotyczył rejonu w Ontario, który dotychczas był chroniony, ale deweloperzy chcą tam postawić swoje inwestycje.

Aktywistkę po chwili zauważyła Avril Lavigne i powiedziała do niej krótko, ale dosadnie "Spie*dalaj su*o", po czym ochroniarz wyprowadził półnagą kobietę.

Miejmy nadzieję, że polski koncert Avril obędzie się bez większych dram...

Avril Lavigne wystąpi w Polsce w 2023

Początkowo wokalistka miała wystąpić w 2022 roku, ale jej trasa została przeniesiona. Avril Lavigne pojawi się 30 kwietnia 2023 w Łodzi. Zakupione wcześniej bilety obowiązują na nową datę koncertu. Trasa promuje album "Love Sux", który ukazał się 25 lutego 2022.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.