Basistka Maneskin znów zapozowała nago i fani mają dość: "to już jest nudne"

22.11.2022 15:47
Basistka Maneskin znów zapozowała nago i fani mają dość: "to już jest nudne" Fot. Catherine Powell/Getty AFP/East News

News rodem z Pudelka - basistka Maneskin, Victoria De Angelis lubi wrzucać zdjęcia, na których nie ma zbyt wielu ubrań. Chociaż większości fanów się to raczej podoba, to ostatnio pojawiło się sporo głosów krytyki.

Fani mają już dosyć nagości basistki Maneskin: to jest nudne

Zespół Maneskin lubi szokować i wie co robić, by było o nim głośno. Niewątpliwie pomagają im w tym media społecznościowe, na których wszyscy członkowie zespołu są w miarę aktywni - zwłaszcza ich basistka, Victoria De Angelis. Ta pozowała już nago w kwiatach, lizała figurkę Matki Boskiej, czy występowała na żywo topless.

Polecamy

Co w sumie całkiem zabawne, te "kontrowersyjne" półnagie zdjęcia basistki sprawiły, że... fani są powoli znudzeni kontentem De Angelis w sieci. Jeden z jej ostatnich postów na Instagramie przedstawia nam artystkę pozującą w czapce-uszatce na głowie, z nagą górną połową ciała i sutkami zakrytymi emotkami.

Jedni stwierdzą, że to odważne, inni zaś zobaczą inne posty De Angelis i zauważą, że to w gruncie rzeczy norma. I chociaż komentarze w większości są pozytywne, to jednak pojawiają się również malkontenci, których "nużą" rozbierane zdjęcia artystki:

Myślałaś może o ubraniu? To już staje się nudne.

Prawdziwym zaskoczeniem byłoby zobaczyć cię w ciuchach.

Fajnie jakbyś założyła ładne ubrania i się po prostu uśmiechnęła.

Po jakimś czasie ta historia staje się nudna.

Skończy się tak, że założysz OnlyFans, gdzie będą twoje zdjęcia w ubraniach.

Polecamy

Maneskin - data premiery nowej płyty

Cóż, na razie De Angelis raczej nie ma czasu na przejmowanie się komentarzami na Instagramie. Młoda artystka wraz z resztą zespołu pracuje obecnie nad następcą płyty "Teatro d’ira: Vol. I". Nowy krążek ma nosić tytuł "Rush!" i pojawi się na sklepowych półkach 20 stycznia 2023 roku. Na albumie znajdzie się m.in. singiel Maneskin zatytułowany "The Loneliest".

Basistkę z resztą Maneskin będziecie mogli również niedługo zobaczyć w Polsce. Włoska kapela zagra na żywo 12 maja 2023 w Warszawie na Torwarze.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.