Cate Blanchette obraziła Margot Robbie i metalowców: "czy ktoś naprawdę lubi heavy metal?"

16.01.2023 17:00
Cate Blanchette obraziła Margot Robbie i metalowców: "czy ktoś naprawdę lubi heavy metal?" Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News

Nie od dzisiaj wiemy, że Margot Robbie jest fanką metalu, a Slipknot to jeden z jej ulubionych zespołów. Niedawno temat powrócił w programie rozrywkowym Grahama Nortona i niestety dużo minusowych punktów zanotowała sobie Cate Blanchett...

Cate Blanchett skrytykowała metal i Margot Robbie: Monster Trucki też lubisz?

Margot Robbie od dobrych kilku lat w wywiadach opowiada o tym, że w sercu jest jedną z nas, a za czasów szkolnych uwielbiała Slipknota i parę innych metalowych zespołów. I chociaż zmieniła swój styl ubierania i "gotką" definitywnie nie jest, to gwiazda "Wilka z Wall Street" i "Suicide Squadu" nadal podkreśla, że ciężka muzyka jest jej bliska.

Polecamy

Niedawno temat znowu został poruszony w programie rozrywkowym Grahama Nortona. Prowadzący zapytał ją, czy w czasach młodości była "gotką". Aktorka zaprzeczyła, wyjaśniając, że bliżej jej było do "emo":

Nie sądzę, żebym była gotką. Zdecydowanie bardziej emo, w tamtych czasach słuchałam właściwie tylko metalu. Farbowałam włosy na czarno, włosy strzygłam tylko żyletką, więc... (śmiech) jednak trochę byłam gotką.

Na to zareagowała siedząca obok Cate Blanchett, która trochę żartując, a trochę nie, zapytała się, czy ktokolwiek naprawdę lubi muzykę metalową. Robbie wyjaśniła, że ona definitywnie nadal lubi metal.

Blanchett potem nieco żenująco zapytała, czy koleżanka po fachu lubi też "monster trucki i tego typu podobne rzeczy", na co Robbie odpowiedziała:

Nie, takich rzeczy nie, ale samą muzykę jak najbardziej. Pamiętam jak byłam na koncercie Slipknota, kiedy pracowałam przy "Sąsiadach". Nigdy wcześniej nie zainteresowało się mną tyle osób na raz. To było bardzo zaskakujące. Podchodzili i pytali mnie, co się dalej stanie z ich ulubionymi postaciami! Więc nie byli przejęci monster truckami i Slipknotem - byli przejęci "Sąsiadami" i Slipknotem. Więc tak, definitywnie lubię tego rodzaju muzykę. 

Polecamy

Cały fragment zobaczycie poniżej:

Margot Robbie już 20 stycznia 2023 roku będziemy mogli zobaczyć w jednej z głównych ról w filmie "Babilon" z Bradem Pittem. Latem zaś zadebiutuje jako Barbie w produkcji o tym samym tytule.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.