Maneskin połączył siły z legendą gitary. Posłuchajcie "Gossip" z Tomem Morello

Aleksandra Degórska
13.01.2023 13:39
Maneskin i Tom Morello Fot. materiał prasowy Sony Music Polska

Już niedługo ukaże się nowy album zespołu Maneskin. Na krążku pojawi się singiel nagrany z Tomem Morello.

Maneskin połączył siły z Tomem Morello i artyści zaprezentowali nowy singiel zatytułowany "Gossip". Utwór jest zapowiedzią nadchodzącego albumu "Rush!", który jest dostępny w przedsprzedaży. Premiera już 20 stycznia.

Polecamy

Maneskin i Tom Morello w utworze "Gossip" z płyty "Rush!"

Wokalistka Maneskin tak skomentował współpracę z Morello:

Ogromne doświadczenie Toma Morello pozwoliło nam wziąć wskazówki, jak tworzyć utwory bez nadmiernego myślenia. Żadne słowa nie wyrażą naszej wdzięczności za dołączenie do nas w tym kawałku. To zaszczyt dla całego zespołu!

Posłuchajcie, jak prezentuje się utwór "Gossip":

Polecamy

Tom Morello dodaje:

Kiedy usłyszałem, że istnieje rock’n’rollowy zespół z Włoch, który robi na świecie furorę, nie mogłem w to uwierzyć. Zobaczyłem później, jak grają na żywo i byłem zachwycony. Są głośni, seksowni i rockowi! Zasługują na to, by być jednym ze sztandarów rock’n’rolla młodszego pokolenia. Jammowałem z nimi w ich studio w Hollywood. To świetny zespół – wszyscy świetnie grają, piszą świetne piosenki, są blisko ze swoją publicznością, a sposób, w jaki grają na żywo… ich tłum wprost szaleje! Wszystko to wygląda jak niektóre z największych zespołów lat 90.

Wyprodukowany przez Maxa Martina i Fabrizio Ferraguzzo album "Rush!" został nagrany w LA, Włoszech i Tokio. Zawiera wcześniej wydane single „Supermodel”, „Mammamia” oraz ostatni singiel „The Loneliest” – odę do klasycznych oldschoolowych ballad rockowych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.