Piotr Stramowski udawał Freddiego Mercury'ego w talent show. Tego nie da się odzobaczyć [WIDEO]

21.03.2023 13:29
Piotr Stramowski Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Oglądacie i słuchacie na własne ryzyko.

W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło rockowego akcentu. Już niejednokrotnie w historii tego talent show mogliśmy na scenie podziwiać celebrytów, którzy udawali Freddiego Mercury'ego z różnym skutkiem. Tym razem frontmana Queen udawał Piotr Stramowski i trochę współczujemy mu tego zadania, bo podrobienie charakterystycznego wokalu oraz maniery scenicznej Freddiego to bardzo trudne zadanie. Cóż można napisać... nie był to najlepszy występ Stramowskiego w tym programie.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Piotr Stramowski udawał Freddiego Mercury'ego [WIDEO]

Aktor Piotr Stramowski wykonał w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" utwór "I Was Born to Love You", który pierwotnie ukazał się na solowej płycie Freddiego Mercury'ego "Bad Guy". Stramowski odwzorował oryginalny teledysk do tej piosenki i niestety nawet zasiadająca w jury śpiewaczka Małgorzata Walewska mówiła do uczestnika: "oddychaj". Idealny Freddie to nie był, przynajmniej owłosiona klata się zgadzała...

Polecamy

Zwycięzcą tego odcinka został wokalista Oskar Cyms, który w 3. odcinku udawał Eminema i wykonał "The Real Slim Shady":

Wcześniejsze 2. odcinki wygrał Krzysztof Ibisz, który wcielał się w Maleńczuka oraz Wierke Serdiuczkę. Wielu widzów uważało, że wyniki są ustawione i stacja Polsat promuje swojego współpracownika. Czas pokaże, kto ostatecznie zwycięży w programie, jeszcze wszystko może się zmienić, ale Ibisz jest jednym z faworytów.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.