Rockowy muzyk wysoko w rankingu wyszukiwań w Google. Wszystko przez nagie zdjęcie

09.12.2022 14:38
Koncert rockowy Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Nagrywasz muzykę, koncertujesz, udzielasz wywiadów... po co, skoro wystarczy wrzucić do sieci zdjęcie penisa i od razu stajesz się popularny w Google.

Grudzień to dobry czas na podsumowanie roku i jak co roku zrobił to również Google. W rankingu najczęściej wyszukiwanych muzyków w USA jest rockowy muzyk. Dlaczego pojawił się na 6. pozycji tego zesatwienia? Wcale nie przez swoją działalność muzyczną, tylko przez... zdjęcie penisa. Już chyba domyślacie się, o kogo chodzi.

Polecamy

Rockowy muzyk wysoko w rankingu wyszukiwań w Google. Wszystko przez nagie zdjęcie

Na szczycie wyszukiwań w Google w kategorii "Muzycy oraz zespoły" jest Adam Levine z zespołu Maroon 5. To co jednak nas najbardziej interesuje to 6. pozycja, którą zajmuję Tommy Lee. Patrząc na miesięczne zestawienie, najwięcej wyszukiwań było w sierpniu, gdy muzyk Motley Crue wrzucił na Instagrama zdjęcie swojego penisa i napisał "Upsik". Później wyjaśnił, że w trakcie przerwy między koncertami poszedł " w piepr*ony melanż". Perkusistę trochę poniosło i tak oto w sieci pojawiło się jego nagie zdjęcie.

Chyba nikogo nie dziwi, że internauci zaczęli szukać tej fotki i interesowało to ich bardziej, niż trasa Motley Crue.

Polecamy

Potwierdza się zasada, że ludziom potrzeba "chleba i igrzysk". To drugie będziecie mogli zaspokoić już niedługo, bo Motley Crue pojawi się w Polsce.

Motley Crue i Def Leppard na wspólnym koncercie w Polsce

W ramach „The World Tour" Def Leppard oraz Motley Crue zagrają wspólny koncert w naszym kraju. Wydarzenie odbędzie się 31 maja 2023 roku w krakowskiej TAURON Arenie.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.