Tenacious D nago na plaży w coverze "Wicked Game". To najlepsze, co dzisiaj zobaczycie [WIDEO]

02.06.2023 11:56
Tenacious D nago na plaży w coverze "Wicked Game". To najlepsze, co dzisiaj zobaczycie [WIDEO] Fot. YouTube @tenaciousD/Screen

Tenacious D nagrał krótki cover piosenki Chrisa Isaaka i narobił sporo zamieszania w sieci.

Tenacious D powrócił z coverem "Wicked Game" i to będzie najlepsze, co dzisiaj zobaczycie. W oryginale piosenkę wykonywał Chris Isaak i teledysk do tego utworu uważany jest za jeden z najseksowniejszych klipów ever. Tenacious D postanowił również zdjąć koszulki i poskakać na plaży. Wyszło epicko.

Tenacious D nago na plaży w coverze "Wicked Game". To najlepsze, co dzisiaj zobaczycie [WIDEO]

"Wicked Game" zna chyba każdy. Piosenka została wydana w 1989 roku na albumie "Heart Shaped World". W marcu 2 lata później utwór dotarł do 6. miejsca na liście Billboard Hot 100. Kawałek doczekał się już wielu przeróżnych coverów, ale wszystkie wcześniejsze nagrania przebił Tenacious D. Panowie postanowili nawiązać do oryginalnego klipu, który rozgrywał się na plaży, gdzie Chris Isaak wił się razem z modelką Heleną Christensen.

W wersji Tenacious D mamy po prostu dwóch grubasków skaczących wesoło na plaży. Uroczy widok.

Tenacious D mają w planach trasę europejską, która wystartuje 2 czerwca 2023 w Niemczech i obejmie występy m.in. w Czechach, Włoszech czy Francji. Niestety panowie nie pojawią się w Polsce, ale miejmy nadzieję, że planując kolejną trasę po Europie pomyślą o naszym kraju.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.