Wokalista Maneskin pokazał nagie zdjęcie. "Zabawne, że Instagram na to się zgadza" [FOTO]

24.05.2023 12:34
Damian David Fot. Rex Features/East News

Goło i wesoło. Damiano David kolejny raz wywołał burzę w sieci.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Muzycy Maneskin lubią prowokować i pokazywać sporo ciała. Niejednokrotnie pisaliśmy, że artyści zaprezentowali za dużo, ale wokalista Damiano David wszystkich przebił, bo wrzucił na Instagrama nagie zdjęcie, zakrywając jedynie krocze. Fotka wywołała burzę w sieci, jak również sam opis zdjęcia był szeroko komentowany.

Wokalista Maneskin pokazał nagie zdjęcie. "Zabawne, że Instagram na to się zgadza" [FOTO]

Maneskin zakończył trasę koncertową i Damiano David postanowił wstawić zdjęcie z opisem "Trasa się skończyła i to oznacza, że będę całymi dniami nagi palić jointy". Na fotce widać nagiego wokalistę, jedynie genitalia zostały zakryte czarnym serduszkiem.

Pod fotką pojawiło się sporo komentarzy fanów - część z nich była zachwycona pisząc "to jest sztuka", inni jednak stwierdzili, że to dla nich za dużo:

Powinniście się trochę wstydzić publikując takie zdjęcia.

Zabawne, że Instagram na to się zgadza, zaś na foty z karmieniem piersią mówi "nie, nie""

Maneskin skończył trasę koncertową promującą nowy album "Rush". Dzięki surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócił rock’n’rolla na szczyty światowych list przebojów.

Płyta "Rush" zawiera wcześniej wydane single „Supermodel”, „Mammamia”, „The Loneliest” – odę do klasycznych oldschoolowych ballad rockowych – oraz „Gossip” z udziałem Toma Morello. Album w błyskawicznym tempie wspiął się na 1. miejsce listy iTunes w 20 krajach oraz zajął miejsce w Top 20 w kolejnych 39!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.