3 dni ciemności. Francuska stygmatyczka potwierdza apokaliptyczną przepowiednię ojca Pio

07.07.2022 15:39
3 dni ciemności. Francuska stygmatyczka potwierdza apokaliptyczną przepowiednię ojca Pio Fot. Shutterstock

Mroczną przepowiednię ojca Pio o 3 dniach ciemności potwierdza również Francuzka, Marie Julie Jahenny, zwana stygmatyczką La Fraudais, stygmatyczką bretońską lub stygmatyczką z Blain. Kiedy nastąpi koniec świata i jak się przed nim uchronić?

Przepowiednie dotyczące apokalipsy mówią o trzech dniach ciemności. Nadchodzące ciemności zostały precyzyjnie opisane w Ewangelii Mateusza i Księdze Apokalipsy, jednak jak twierdzą badacze Biblii, wielu ludzi nie rozumie jej języka, dlatego Bóg objawia te treści współczesnym prorokom. Trzy dni mroku (ciemności) przewijają się więc w wielu przepowiedniach. O trzech dniach mroku mówił zarówno Ojciec Pio, jak i słynna polska mistyczka Katarzyna Szymon.

Francuska mistyczka potwierdza apokaliptyczną przepowiednię ojca Pio

Historia Marie-Julie Jahenny, wieśniaczki, która żyła w Bretanii w latach 1850-1941 jest bardzo smutna. Życie kobiety pełne było cierpienia. Choć Marie-Julie posiadała bardzo wiele darów, również stygmaty i fenomeny mistyczne, nigdy nie została wyniesiona na ołtarze.

Polecamy

Stygmatyczka często doświadczała różnych wizji oraz niepotwierdzonych przez Kościół objawień Matki Bożej i Jezusa, którzy mieli przekazać jej informacje na temat końca świata, kar za grzechy ludzi oraz nadejścia antychrysta.

Zdaniem świadków, Jahenny doświadczała ataków sił nadprzyrodzonych, miała dar proroctwa i czynienia cudów. Jedną z najgłośniejszych wizji, których doświadczyła mistyczka, był obraz dni ostatecznych, a konkretnie poprzedzających je trzech dni ciemności.

Według źródeł związanych z kościołem trzy dni ciemności opanują Ziemię na krótko przed powtórnym przyjściem Jezusa i końcem świata. Księga Apokalipsy mówi, że trzy dni ciemności stanowią zawartość piątej z siedmiu czasz, którą w dniach ostatecznych aniołowie wyleją na ziemię.

Będzie trzy dni ciemności na świecie. Przez trzy dni będzie ciągła noc. Każdy wtedy powinien zapalić świeczkę. Świece powinny się palić przez trzy dni. Błyskawice będą spadać na domy, ale nie będą gasić światła świec. Ani wiatr, ani burza, ani trzęsienie ziemi nie zniszczą świec. Czerwone jak krew chmury będą płynąć po niebie. Niebo będzie pękać i grzmoty wstrząsną ziemią.  Niesamowite pioruny, których nigdy nie widziano, będą uderzać na miasta. Pienista woda oceanu zostanie przeniesiony za brzegi. I cała ziemia stanie się cmentarzem. Następnie rozpocznie się wielki głód. Cała roślinność zostanie zniszczona i umrą trzy czwarte ludzkości

- mówiła Marie-Julie Jahenny.

Jak twierdziła kobieta trzy dni ciemności będą mieć miejsce w czwartek, piątek i sobotę. Trzydniowa noc będzie poprzedzona bardzo ciepłym wiatrem z południa. Morza w różnych miejscach wedrą się w głąb lądu i zginie trzy czwarte ludzkości.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.