Arnold Schwarzenegger i jego zwierzątka walczą z koronawirusem [UROCZE WIDEO]

17.03.2020 07:56
Arnold Schwarzenegger|undefined Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Arnold Schwarzenegger postanowił walczyć z koronawirusem. Z tego powodu wraz ze swoimi uroczymi zwierzakami zachęca swoich fanów do zostania w domu.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że ulice wielu miast są puste z powodu kwarantanny - skutecznego przeciwdziałania zarażeniu się COVID-19. Są jednak ludzie, którzy ignorują zalecenia specjalistów i wychodzą z domu, jak gdyby nigdy nic. Arnold Schwarzenegger nagrał dla nich specjalną wiadomość. Pomogły mu w tym jego urocze zwierzaki.

Arnold Schwarzenegger walczy z koronawirusem

Na Twitterze 72-letniego aktora i byłego gubernatora Kalifornii pojawiło się słodkie nagranie, w którym Schwarzenegger przekonuje wszystkich nieprzekonanych do zostania w domu. Pomagają mu w tym jego słodkie zwierzątka - kucyk Whiskey i osiołek Lulu.

Jeśli to możliwe, zostań w domu. Słuchaj ekspertów, ignoruj durniów (dzbanów). Przejdziemy przez to razem.

Gwiazdor "Terminatora" zapewnił, że dobrze się bawi w towarzystwie swoich nieparzystokopytnych przyjaciół. Schwarzenegger odradził wychodzenie z domu, skoro w Los Angeles i tak zamknięto restauracje, siłownie oraz zakazano spotkań.

Przeczytaj także

Prezydent miasta Eric Garcetti nakazał zamknąć wszelkie przybytki sprzyjające spotkaniom towarzyskim w niedzielę 15 marca 2020 roku. W Kalifornii odnotowano do tej pory 335 przypadków zachorowań na COVID-19. Zmarło 6 osób. W całych Stanach Zjednoczonych liczba zarażonych koronawirusem wynosi 3499 osób. Z powodu choroby umarło 63 pacjentów.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem w Polsce. Potwierdzono kolejnych 25 przypadków zachorowań

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.