Batman znów ratuje świat. Mroczny Rycerz dostarczył papier toaletowy osobom poddanym kwarantannie [WIDEO]

19.03.2020 13:35
Batman|undefined Fot. East News

Do sieci trafiło nagranie, na którym mężczyzna przebrany za Batmana dumnie kroczy z papierem toaletowym po osiedlu objętym kwarantanną.

Na świecie szaleje koronawirus i chociaż pandemia jest bardzo poważną sprawą, nie brakuje żartownisiów i memiarzy, którzy przypominają, że śmiech to zdrowie. Jeden z nich jest bohaterem zabawnego wideo, które podbija sieć. Mężczyzna przebrany za Batmana okazał się bowiem prawdziwym bohaterem dosłownie ratującym sytuację.

Koronawirus - Batman dostarczył papier toaletowy

Papier toaletowy stał się jednym z symboli epidemii koronawirusa. Internet jest pełen żartów z osób, którym skończył się ten ważny artykuł higieniczny, ponieważ nie zdążyli zrobić zakupów przed wybuchem pandemii. Dowcipkuje się również z przeciwnej sytuacji - ludzi, którym udało się zgromadzić cenny zapas produktu.

Przeczytaj także

Na fali popularności papieru toaletowego powstało śmieszne wideo, udowadniające po raz kolejny, że Batman to prawdziwy superbohater. Zresztą przekonajcie się sami.

Na nagraniu widzimy, jak po osiedlu poddanym kwarantannie dumnym krokiem idzie człowiek w stroju Mrocznego Rycerza. Pod pachą trzyma paczkę papieru toaletowego. Mieszkańcy wyglądający na zewnątrz przez okna entuzjastycznie podchodzą maszerującego herosa, który pozdrawia ich w geście zwycięstwa.

 

Przeczytaj także

Niestety nie wiadomo, gdzie powstało wideo. Po głosach słyszalnych na nagraniu można wywnioskować, że w kraju hiszpańskojęzycznym, lub w innym państwie, w którym znajduje się wielu mieszkańców posługujących się językiem hiszpańskim. Jedno jest pewne - dzięki Batmanowi obywatele miasta, nazwanego na potrzeby tego artykułu Gotham City, nie muszą już dłużej martwić się problemami sanitarnymi.

Przeczytaj także

Zobacz też: "The Walking Dead": koronawirus dotarł do szpitala, w którym Rick Grimes obudził się w 1. odcinku serialu

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.