Bowser został nowym prezesem Nintendo USA

Kamil Kacperski
22.02.2019 11:57
Bowser|undefined Fot. kadr z gry

Kto by pomyślał, że po kilkudziesięciu latach męczenia najbardziej znanego hydraulika na świecie, Bowser wyjdzie na ludzi i zrobi w swoim życiu coś pożytecznego?

Wystarczy tych żarcików - tak naprawdę nowy prezes amerykańskiego oddziału Nintendo nazywa się Doug Bowser i zastępuje on na stanowisku Reggiego Filsa-Aimego, który był szefem firmy od 2006 roku. Bowser pełnił w Nintendo funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu - zajmował więc to samo stanowisko, które przed awansem miał Fils-Aime. 

Bowser został nowym prezesem Nintendo w USA

Rezygnacja Reggiego Filsa-Aimego spotkała się ze smutkiem i rozczarowaniem graczy, którzy od kilkunastu lat przyzwyczaili się do wizerunku szefa Nintendo of America. Jednak kiedy świat się dowiedział o tym, kto go zastąpi na tej pozycji, negatywne emocje szybko zostały wyparte przez żarty i śmieszki dotyczące nazwiska nowego prezesa, Douga Bowsera. 

Przeczytaj także

Internet jednoznacznie stwierdził, że poziom ironii przekroczył wcześniejsze granice - Bowser został szefem Nintendo. Fani już teraz świętują następne lata artykułów, których nagłówki będą zawierały jakieś "zabawne żarciki" dotyczące nazwiska nowego prezesa amerykańskiego oddziału Wielkiego N:

Jeden mądry pan stwierdził natomiast, że Bowsera lepiej grał Dennis Hopper, ale Doug też powinien dać radę:

Nintendo USA ma nowego prezesa

Natomiast inny internetowy śmieszek poza kontrolą postanowił połączyć Douga Zabawnego z Bowserem, co dało taki oto szpetny efekt:

Cóż, pozostaje jedynie życzyć panu Dougowi Bowserowi powodzenia na stanowisku prezesa Nintendo of America.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.