Brad Pitt: Nie pamiętam dnia od kiedy ukończyłem college, kiedy nie piłbym lub palił skręta

Kamil Dachnij
04.05.2017 15:49
Brad Pitt: Nie pamiętam dnia od kiedy ukończyłem college, kiedy nie piłbym lub palił skręta Fot. Kadr z video

W pierwszym wywiadzie udzielonym od czasu wystąpienia Angeliny Jolie o rozwód we wrześniu 2016 roku, 53-letnia gwiazda kina opowiada o swoich grzechach i jak udało mu się wyjść na prostą. 

Brad Pitt wyznał w wywiadzie udzielonym magazynowi GQ, że nie stronił od mocnych używek, w które wliczały się alkohol, marihuana i inne rzeczy, których nie sprecyzował. Dodatkowo aktor przyznał się, że ma problem z odcinaniem się emocjonalnie od najbliższych osób. Mimo wszystko bardzo wychwalał swoją decyzję pójścia na terapię:

Właśnie zacząłem terapię. Kocham to. Kocham to. Musiałem przejść przez dwóch terapeutów, aby trafić do odpowiedniego.

Pitt zaprzeczał jakoby ostatnie wydarzenia były związane z klasycznym przykładem kryzysu wieku średniego:

Nie, to nie to. Odbieram kryzys wieku średniego jako strach przed starzeniem się i śmiercią, jako coś w stylu – kupię sobie Lamborghini. Wiesz co? W sumie ostatnio mi się nawet podobają!

O swoim byłym małżeństwie z Angeliną Jolie aktor starał się za wiele nie mówić, lecz powiedział, że rozstanie było wielkim krokiem ku zmianie dotychczasowego stylu życia:

Nieraz byłem totalnie zmęczony sobą. Te momenty zawsze były wielkim generatorem zmian. Nie pamiętam dnia od kiedy ukończyłem college, kiedy nie piłbym lub palił skręta. Albo coś innego. Naprawdę cieszę się, że z tym skończyłem. Gdy założyłem rodzinę, rzuciłem wszystko poza alkoholem. Ale za dużo piłem. Stało się to problemem. A teraz się cieszę, że od pól roku już nie piję.

A jak sam się pochwalił, był prawdziwym profesjonalistą w tej dziedzinie:

Byłem w stanie opić Rosjanina jego własną wódką. Byłem dobry.

Czy byłby w stanie opić Polaka? Tego się już nigdy nie dowiemy, bo dziś Pitt pije jedynie sok żurawinowy i wodę gazowaną, zatem czasy hulanki ma za sobą. Aktor poświęcił się także pracy manualnej, która pozwala mu zapomnieć o wszystkich problemach. Już niedługo będzie mógł się skupić na swojej kolejnej roli w 2. części World War Z, która ma się pojawić w kinach w 2018 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.