Chciał udowodnić dzieciom, że most jest bezpieczny. Wskoczył na niego, a ten pękł

14.11.2019 13:49
domek na drzewie|undefined Fot. źródło: Materiały Prasowe, Disney

Mężczyzna spędzał popołudnie razem ze swoją rodziną w Disneylandzie. Gdy razem z dziećmi zmierzał do Domku Tarzana, chciał im udowodnić, że jest on bezpieczny.

Domek na drzewie znajduje się kilka metrów nad ziemią i prowadzi do niego drewniany most. Gdy rodzina zmierzała do środka domku, ojciec chciał zademonstrować swoim dzieciom, jak solidnie jest zbudowany mostek. Okazało się, że nie aż tak solidnie.

Mężczyzna złamał deskę w moście

Mężczyzna skakał po moście z taką siłą, że był w stanie złamać jedną z desek, z których zbudowana jest kładka.

Przeczytaj także

Gdyby gość parku skoczył odrobinę mocniej, mógłby przebić się przez most i czekałby go bolesny upadek z trzeciego piętra. Na szczęście obyło się bez żadnych urazów. 

Po zdarzeniu pracownicy parku nie byli w stanie znaleźć osoby odpowiedzialnej za zniszczenie mostu. Disneyland był zmuszony oczywiście zamknąć atrakcję dla gości na kilka dni, ale wymienienie jednej deski nie wymagało zbyt wiele pracy i wysiłku ze strony zarządcy parku.

Chociaż w Polsce nie posiadamy własnego Disneylandu, warto czegoś się nauczyć z tej historii. Nie próbujcie niszczyć rzeczy, aby udowodnić, że się nie zniszczą.

Zobacz także: Kot, który przerwał mecz NFL nadal na wolności!

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.