Chłopiec, który twierdzi że przewidział pandemię koronawirusa, ogłosił nowe proroctwo

17.07.2020 14:58
Chłopiec, który twierdzi, że przewidział pandemie koronawirusa ogłosił nowe proroctwo|undefined Fot. Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

Abhigya Anand to jeden z nielicznych na świecie dziecięcych astrologów. W Indiach, skąd pochodzi, uważa się że 14-latek zaalarmował świat o zbliżającym się kryzysie Covid-19. Obecnie chłopiec przygotował dalsze prognozy na najbliższe miesiące.

Istnieje wiele teorii na temat tego, gdzie rozpoczęła się obecna pandemia koronawirusa. Niektóre bardziej wiarygodne niż inne. Niezliczeni naukowcy na całym świecie badają pochodzenie koronawirusa i starają się za wszelką cenę znaleźć na niego lekarstwo. Wirus jednak nadal sieje spustoszenie w praktycznie wszystkich krajach, a niewiele z nich jest w stanie odpowiednio się przygotować na ewentualną drugą falę Covid-19.

Kim jest dziecięcy prorok Abhigya Anand?

W Indiach mieszka chłopiec uznawany przez wielu, za jednego z najmłodszych astrologów na świecie. Część internautów jest zdania, że Abhigya przewidział pandemię koronawirusa w filmie opublikowanym w sierpniu 2019 roku.

Przeczytaj także

Abhigya Anand, ma zaledwie 14 lat, a filmy, które umieszcza na YouTube, są obecnie masowo udostępniane w różnych sieciach społecznościowych.  

Chłopak zaraz po urodzeniu został uznany za cudowne dziecko. Rodzina pragnęła, by pobierał nauki już od najmłodszych lat. Gdy Abhigya ukończył siedem lat, zaczął odwiedzać świątynie w Indiach i uczyć się jednego z najstarszych języków świata, sanskrytu. W wieku 10 lat zapisał się na zajęcia z astrologii. Początkowo istniały obawy, że ze względu na swój wiek nie będzie miał niezbędnej wiedzy, ale szybko nadrobił zaległości i wyróżniał się jako najlepszy w swojej klasie.

Niestety jego niesamowita wiedza i zdolności wzbudziły zazdrość i podejrzliwość u starszych kolegów z klasy. Również nauczyciele okazywali niechęć wobec chłopca i nie pozwolili mu zadawać pytań w klasie. Abhigya Anand cierpiał z powodu zastraszania, ale nie stanęło to na przeszkodzie, by malec ukończył Vastu śastrę.

Przeczytaj także

14-latek przepowiedział koronawirus

Jak twierdzą jego rodzice, skupienie i talent chłopaka w połączeniu z dużym szczęściem pozwoliły mu przewidzieć "poważne zagrożenie dla świata", które wydarzy się "między listopadem 2019 a kwietniem 2020 roku".

Przepowiednia została opublikowana w serwisie YouTube. Nagranie nosiło nazwę "Poważne zagrożenie dla świata od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r.".  Mały jasnowidz opowiedział w swoim filmie, że nadejdzie poważny kryzys, jednak nie mówił konkretnie czym spowodowany. Wspomniał natomiast, że najbardziej ucierpią Chiny i kraje "bogate".

Przeczytaj także

Grudniowa "ekstremalna" epidemia

W kolejnej przepowiedni "Przyszłość świata 2020 - 2021" (z 29 maja 2020 roku) chłopiec stwierdził, że liczba przypadków koronawirusa będzie się stopniowo zmniejszać. Jego prognoza zakłada, że do 5 września 2020 roku wirus zostanie całkowicie wyeliminowany.

Według Ananda kolejna epidemia nastąpi około 20 grudnia 2020. Jego zdaniem będzie to ekstremalna i przerażająca odmiana Covid - 19. Potworna hekatomba potrwa do marca 2021 roku.
Młody astrolog wyjaśnia, że wskutek układu planet "wiele chorób, zniszczenia i prawdopodobnie głód wśród ludności, ponieważ rolnikom bardzo trudno będzie zebrać swoje produkty".

Rodzaj ludzki nie przetrwa, jeśli nie podejmie odpowiednich działań

- ostrzega w swoim filmie Abhigya Anand.

Zdaniem niezwykłego chłopca ludzkość zostanie zaatakowana przez jeszcze większą liczbę wirusów, a kryzys dotknie absolutnie wszystkie kraje.

Żródło: en.as.com, Media Hits, udayavani.com, elbocon.pe

Zobacz również: Czy przepowiednie o końcu świata spełniają się na naszych oczach? Oceńcie sami!

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.