Co może nam wysiąść w aucie? Uczestnik "Milionerów" nie znał odpowiedzi

23.01.2020 13:41
Milionerzy|undefined Fot. Bartosz KRUPA/East News

W aucie może nam wysiąść... To zdanie musiał dokończyć jeden z uczestników teleturnieju "Milionerzy". Znalibyście odpowiedź na pytanie?

Program "Milionerzy" prowadzony przez Huberta Urbańskiego wrócił na ekrany polskich telewizorów i ponownie wywołał zainteresowanie u widzów. Wieczorami Polacy zasiadają do teleturnieju i razem z uczestnikami starają się odpowiadać na pytania zadane przez prowadzącego.

W aucie może nam wysiąść:

W 211. odcinku gracz trafił na pytanie dotyczące samochodu. Uczestnik walczył właśnie o 10 tysięcy złotych. Hubert Urbański poprosił go o dokończenie zdania: "W aucie może nam wysiąść...". Dla wielu doświadczonych kierowców pytanie zapewne było banalnie proste. Jednak gracz siedzący naprzeciwko prowadzącego w studiu długo się wahał między następującymi odpowiedziami: 

A - smok trzygłowy
B - smog powietrza
C - smok oleju
D - smok oleju napędowego

Przeczytaj także

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście "C". Jednak dla uczestnika nie było to takie oczywiste. Gracz poprosił o pomoc publiczność, która w 51 procentach wskazała prawidłową opcję. 

Zobacz też: Pytania o Iron Maiden w teleturnieju. A czy Wy znacie odpowiedzi?

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.