Córka Stevena Spielberga została aresztowana za przemoc domową

02.03.2020 11:36
Córka Stevena Spielberga została aresztowana za przemoc domową Fot. Chris Carlson/Associated Press/East News

Mikaela Spielberg niedawno pojawiła się w nagłówkach ze względu na swój wybór zawodowy - kobieta stwierdziła bowiem, że zaczyna pracę w branży dla dorosłych.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Mikaela Spielberg została aresztowana. Kobietę oskarżono o przemoc domową wobec swojego chłopaka, który w wyniku ich kłótni otrzymał "widoczne rany na ciele".

Mikaela Spielberg aresztowana za pobicie swojego chłopaka

Według departamentu policji w Metropolii Nashville, Mikaela i jej chłopak zaczęli się kłócić podczas powrotu z lokalnego baru. Kobieta podobno zaczęła rzucać w niego różnej maści przedmiotami, kiedy ten "powiedział wobec niej obraźliwe słowa". Mężczyzna został raniony w rękę oraz nadgarstek.

Przeczytaj także

Mikaela została zatrzymana, a następnie wypuszczona po wpłaceniu kaucji wynoszącej 1000 dolarów. Niedługo ma się jednak stawić w sądzie. Datę rozprawy ustalono na 9 marca 2020 roku.

Jak podaje portal "The Sun", córka Spielberga niedawno zaczęła pracę jako aktorka w filmach erotycznych. 23-latka w swoich filmach zamierza występować sama. Według niej, występowanie z innymi byłoby przekroczeniem pewnej granicy. Spielberg przyznała, że chciałaby również pracować jako striptizerka, a doświadczenie przed kamerką pomoże jej na kolejnej ścieżce kariery.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.