Crash wraca za kierownicę z obrotami podkręconymi na maksa

Michał Tomaszkiewicz
07.12.2018 14:47
Crash Team Racing Nitro-Fueled |undefined Fot. materiały prasowe

Crash Team Racing wraca w wersji Nitro-Fueled – wyścigi gokartów z lisem Crashem, jego przyjaciółmi i wrogami nigdy jeszcze nie wyglądały tak dobrze. I szybko.

Są dwa rodzaje graczy – ci, którzy wolą Super Mario Kart i tacy, którzy uwielbiają Crash Team Racing. Dla tych drugich mamy dobrą wiadomość – gra powraca w odnowionej i podkręconej wersji.

Crash Team Racing Nitro-Fueled odtworzono od podstaw korzystając z nowożytnych zdobyczy graficznych.

Fani będą mogli oglądać miny Crasha i jego przyjaciół w pięknych detalach, podczas gdy prowadzone postaci będą śmigać po oryginalnych torach.

Sądząc po zwiastunie – szykuje się naprawdę ostra zabawa:

Crash Team Racing Nitro-Fueled – powrót wyścigów gokartów

Twórcy zapowiadają, że w Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie można grać z przyjaciółmi zarówno w trybie online, jak i korzystając z podzielonego ekranu. Gra będzie też oferować tryb rozgrywki jednoosobowej.

Crash Team Racing Nitro-Fueled nie będzie przy tym zwykłym remasterem, pokazującym po prostu grę w lepszy graficznie sposób – żeby należycie uczcić 20-lecie serii, dodano „tony” nowości, w tym animacje i „przejawy osobowości”, którym oryginalne platformy nie były w stanie podołać.

crash_nitro_02 Fot. foto: materiały prasowe

Na pewno powrócą ulubieńcy fanów, czyli Coco i Dr. Neo Cortex. W grze pojawią także stare i znane tryby - Adventure, Arcade Single Race i Cup Race, Time Trials oraz Battle Mode.

Ściganie się w Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie można rozpocząć 21 czerwca 2019 roku. Zagrać będzie można na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.