Członek grupy „Jackass” przykleił się taśmą klejącą do billboardu w centrum miasta

14.08.2020 14:57
Członek grupy „Jackass” przykleił się taśmą klejącą do billboardu w centrum miasta Fot. . Rich Fury/Getty AFP/East News

Steve-O przyczepił się taśmą klejącą do billboardu, promującego jego nowy program.

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek rano w Los Angeles. Aktor i performer Stephen Glover, znany jako Steve-Ozdecydował się przykleić się do billboardu z własną podobizną ogromną ilością taśmy klejącej. Mężczyzna był nagi i miał na sobie jedynie pampersa, a w całą akcję zaangażował swoich przyjaciół oraz „odpowiednich profesjonalistów”, dzięki którym wybryk mężczyzny był bezpieczny.

Ma to być nietypowy sposób promocji jego nowego programu – „Gnarly”, który jest od dzisiaj dostępny na stronie internetowej aktora. Co ciekawe – sam pomysł przyklejona się do billboardu wziął się bezpośrednio z programu, gdyż materiały prasowe mówią, że w jednym z materiałów mężczyzna przyczepiony jest do mobilnej reklamy, jeżdżącej po mieście.

Przeczytaj także

Steve-O o swoim wybryku

Mężczyzna podzielił się przebiegiem całej akcji na swoich mediach społecznościowych, w tym na wideo-relacji na Instagramie.

„Jestem obecnie przyczepiony do billboardu (…) i chciałbym podkreślić, że przykuła mnie ekipa profesjonalistów, więc wszystko jest w pełni bezpieczne. Nie ma żadnej szansy, abym spadł i jest dla mnie ważne, żeby nie wykorzystywać cennych zasobów miasta na zajmowanie się moją sprawą. Jestem szczęśliwy, mogąc sobie to zwisać i chciałbym, aby świat wiedział o moim nowym projekcie, nad którym długo pracowałem. Nazywa się „Gnarly” i jeśli masz powyżej 18 lat, sprawdź go” – napisał.
Przeczytaj także

Warto dodać, że po półtorej godziny od rozpoczęcia nietypowego performance’u, mężczyzna zdradził, że rozmawiał już z policją i strażą miejską.

„Powiedzieli, że nie są pewni czy popełniam jakąś zbrodnię, czy nie. Wydaje mi się, że nie. W końcu zapłaciłem za reklamę na tym billboardzie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie zbyt zagniewany”.
Przeczytaj także

„Gnarly” – o programie

Program „Gnarly” jest już dostępny na oficjalnej stronie byłego członka „Jackass”. Wiadomo, że w programie pojawią się też inni współpracownicy z tego słynnego już show, które zadebiutowało w 2000 roku. Wedle informacji zebranych przez portal MovieWeb, w programie pojawią się m.in Johnny Knoxville, Bam Margera, Wee Man, czy Chris Pontius. Dziennikarze portalu zapowiadają przy okazji, że powstanie też film „Jackass 4”, choć w tym momencie nieznane są żadnego konkretniejsze szczegóły.

Czytaj także: Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.