Dowód na istnienie wilkołaków? Przerażające wideo bije rekordy popularności

20.06.2022 16:12
Dowód na istnienie wilkołaków? Przerażające wideo bije rekordy popularności Fot. Shutterstock

Czy właśnie otrzymaliśmy niezbity dowód na istnienie wilkołaków? Wideo dla ludzi o mocnych nerwach!

Opowieści o bestii, która przemienia się z człowieka w wilka, są od wielu stuleci głęboko zakorzenione w wielu kulturach na całym świecie. Zdolność tę nazywa się wilkołactwem lub likantropią. Być może jedno z takich stworzeń zarejestrowały przypadkowo kamery monitoringu. Wideo przeraża!

Czy to dowód na istnienie wilkołaków?

Monitoring w ogrodzie zoologicznym w teksańskiej miejscowości Amarillo zarejestrował coś przerażającego. Nikt nie ma pojęcia kim lub czym była tajemnicza istota przechodząca wzdłuż ogrodzenia.

Polecamy

W nocy z 20 na 21 maja 2022 roku kamery przemysłowe zamontowane w ogrodzie zoologicznym w Amarillo zarejestrowały coś niesamowitego. Do dziś nie udało się jednoznacznie wytłumaczyć tego przerażającego fenomenu.

Zoo poinformowało o niesamowitym nagraniu na swoich stronach internetowych. Wideo pokazuje istotę przypominającą wilka lub kojota, idącego pewnie na dwóch tylnych łapach. Sytuacja miała miejsce o godz. 1:25 w nocy.

Czy była to osoba w dziwnym kapelusza, która po prostu lubi spacerować nocą? A może kojot chodzący na dwóch nogach? Chupacabra? To zagadka

- napisali Amerykanie.

Musicie pamiętać, że ta istota znajdowała się poza terenem zoo. Nie ma ani jednego śladu, który wskazywałby, iż weszła do środka. Żadne zwierzęta ani osoby nie zostały ranne. Nie ma też śladów jakiegokolwiek wandalizmu czy przestępstwa

- dodał Michael Kaszuba z Urzędu Miejskiego w Amarillo.

Wampiry i wilkołaki są motywem dość często poruszanym przez filmowców, w związku z czym filmów podejmujących ich tematykę powstało już naprawdę sporo. Które z nich są szczególnie warte uwagi? Zobacz zbiór najciekawszych filmów o wampirach i wilkołakach

Źródło: City of Amarillo, Texas

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.