Dzieci z kryształowymi oczami. Kim są i jakie niespotykane zdolności posiadają?

Olga Konarzycka
25.07.2018 14:13
Kryształowe dzieci|undefined Fot. shutterstock.com

Istnieje teoria, że niektóre osoby urodzone w połowie lat 90. należą do pokolenia tzw. kryształowych ludzi. Osoby te wyróżniają się niezwykłymi umiejętnościami i cechami charakteru. Jak je rozpoznać?

Wiele osób uważa dzieci za wyjątkowe jednostki, które rodzą się ze szczególnymi zdolnościami, odróżniającymi je od innych ludzi. Pisaliśmy wcześniej o tajemniczych dzieciach indygo, a także o dzieciach z czarnymi oczami. Teraz przyszła pora na wzbudzające niepokój historie o dzieciach z kryształowymi oczami.

Kryształowe dzieci – kim właściwie są?

Pokolenie kryształowych dzieci jest stosunkowo młode – jego przedstawiciele przyszli na świat w roku 1995 lub później. Od urodzenia wykazują one wyjątkowe cechy, które odróżniają je od rówieśników. Najbardziej charakterystyczną są jednak ich oczy – duże i piękne o jasnym zabarwieniu tęczówki. Ponoć stanowią odbicie wielkiej dobroci i mądrości. Wielu uważa, że ich inteligencja dorównuje najznakomitszym pradawnym mędrcom. Istnieją również teorie jakoby kryształowe dzieci posiadały zdolności uzdrowicielskie.

Dzieci z kryształowymi oczami otacza szczególna aura w pastelowych, opalizujących barwach. Można śmiało powiedzieć, że przyciągają swoją osobowością. Ludziom przebywającym w ich towarzystwie natychmiast udzielają się ich radość, dobre wibracje i pozytywna energia.

Dzieci z kryształowymi oczami – co ich wyróżnia?

Dzieci kryształowe charakteryzują się nadzwyczajną wręcz wrażliwością. Są bardzo blisko związane z naturą, często są wegetarianami. Odrzucają też wszelkie szkodliwe dla nich pokarmy, uważając je za toksyczne. Nierzadko cierpią na rozmaite alergie pokarmowe czy choroby skóry. Mówi się, że mogą utrzymywać kontakty z istotami nadprzyrodzonymi, takimi jak anioły czy duchowi przewodnicy. Często posiadają wymyślonych przyjaciół lub słyszą różnego rodzaju tajemnicze głosy. Ponadto, czasem przywołują do siebie wspomnienia z poprzednich wcieleń.

Pokolenie dzieci z kryształowymi oczami jest niezwykle uzdolnione artystycznie. Osoby te zazwyczaj wykazują się niespotykaną kreatywnością i twórczymi pomysłami, czasem mocno zaskakującymi zważywszy na ich wiek. Są także świetnymi tancerzami i muzykami. Kryształowe dzieci posiadają zdolność telepatii oraz porozumiewania się przy pomocy umysłu. Dlatego też z reguły umiejętność posługiwania się ludzką mową nabywają stosunkowo późno.  W wieku szkolnym zaś często nie potrafią się skupić na lekcjach i odczuwają nieustanną potrzebę bycia w ruchu. W związku w tym wielu rodziców sądzi, że mogą cierpieć na autyzm, chorobę Aspergera czy ADHD.

Jaki jest cel kryształowych dzieci?

Wiele matek uznających swoje dzieci za kryształowe twierdzi, iż ich pociechy komunikowały się z nimi już w okresie ciąży. Miały na przykład informować rodziców o ich płci lub dokładnej dacie narodzin. Niektóre kobiety od razu po narodzinach kryształowego pociechy uświadamiają sobie z kim mają do czynienia. Ponoć kryształowe dzieci wyróżniają się niespotykanym wśród noworodków spokojem i podejmują próby kontaktu wzrokowego z rodzicami.

Kryształowe dzieci, podobnie jak dzieci indygo, mają uchronić ludzkość przed katastrofą. Jednak czynią to w zupełnie inny sposób. Ich zadaniem nie jest inicjowanie zmian i burzenie starego porządku. W swej doskonałości mają być pewnego rodzaju wzorem czy też ideałem, do którego ludzkość planuje dążyć.

A co wy sądzicie o kryształowych dzieciach? Czy teoria o ich istnieniu jest prawdziwa czy może stanowi jedynie kolejny niebezpieczny sposób na lekceważenie dziecięcych zaburzeń? A może ich niezwykłe zdolności mają związek z UFO i przybyszami z kosmosu? Oceńcie sami. Więcej tajemniczych historii znajdziecie w Archiwum Tajemnic. 

ZOBACZ TEŻ: Śmierć kliniczna: Jak wygląda i co znajduje się po drugiej stronie?  

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.