"Fani" Marvela nękają 7-latkę, która zagrała córkę Iron Mana. Dziewczynka prosi, by przestano ją hejtować

25.06.2019 14:28
Lexi Rabe|undefined Fot. Lexi Rabe/Instagram

W filmie "Avengers: Endgame" 7-letnia Lexi Rabe wcieliła się w córkę Tony'ego Starka. Okazuje się, że młoda aktorka i jej rodzina jest nękana przez "fanów".

7-letnia Lexi Rabe wcieliła się w postać Morgan Stark w "Avengers: Endgame". Dziewczynka zagrała córkę Iron Mana i Pepper Potts. To właśnie z jej ust padły słynne już słowa "Kocham cię 3000", które na stałe weszły do słownika miłośników filmów Marvela. Okazuje się, że młoda aktorka od jakiegoś czasu jest nękana przez tak zwanych "fanów". Na Instagramie Rabe  pojawiło się poruszające nagranie, w którym dziewczynka prosi, by przestano się znęcać nad nią i jej rodziną.

"Avengers: Endgame" - fani nękają córkę Iron Mana

Aktorka wystąpiła w 4. części "Avengers" w małym, ale niezwykle ważnym epizodzie. Niektórzy widzowie podejrzewają nawet, że w przyszłości Morgan Stark zastąpi swojego ojca i będzie ratować świat w zbroi Iron Mana w kolejnych produkcjach Marvel Studios. Młoda aktorka ma oficjalne konto na Instagramie, prowadzone przez jej rodziców. Pojawiło się na nim nagranie zaadresowane do fanów Marvela. Oprócz prośby wygłoszonej przez 7-latkę znajdziemy również opis całej sytuacji, przytoczony przez jej matkę Jessicę. 

Nie podoba mi się, że w ogóle musieliśmy zamieścić ten post, ale Lexi znowu spotkała się z nękaniem, a tego typu zachowania sprawiają, że znane osoby nie chcą opuszczać swojego domu i spotykać nowych ludzi. Proszę, zostawcie swoje opinie dla siebie, żeby Lexi mogła swobodnie dorastać. Jest normalną istotą ludzką i dzieckiem. Prowadziliśmy z nią rozmowy, ale nie chcieliśmy robić tego publicznie. Czasem, w pośpiechu przemieszczamy się z miejsca w miejsce, stresujemy się tak samo, jak każdy inny, by dotrzeć na czas do pracy i czasem możemy wydawać się trochę opryskliwi. Przepraszam, jeśli widzieliście nas w takim stanie, ale takie jest życie! Jeśli prosicie nas o autograf, zawsze jesteśmy na tak. Jeśli zdarzy się, że mamy zły dzień, nie musicie nas pouczać! Nie jesteśmy idealni! Te idealne dzieci nie znają swobody i swoich praw. Jeśli wasze dzieci są tak wystraszone być sobą w miejscach publicznych i boją się, że czasem coś popsują, to znaczy, że jesteście nadopiekuńczy. Dajemy swoim dzieciom setki zasad i ograniczeń, ale nie dajemy im szansy popełniać błędów, i wyciągać z nich lekcji. Nie powinny znajdować się na planie filmów, jeśli nie umieją się zachować. Wierzcie mi, filmowcy nie chcą zatrudniać takich dzieci! Ale było bardzo dużo dzieci, z którymi pracowano przy filmach. Więc jeśli zobaczycie nas w miejscu publicznym i pomyślicie, że macie prawo osądzać, wstrzymajcie się. Po pierwsze do momentu, w którym sami będziecie mieć własne dzieci i po drugie, do czasu, kiedy zdacie sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy idealni i nie twierdzimy, że jesteśmy! Po prostu spróbujcie zrozumieć, że niektóre rzeczy inaczej działają na niektórych ludzi i to, co robicie z własnymi dziećmi, może się wam przysłużyć, tak, jak w moim przypadku. Moje dzieci kochają mnie i szanują, nawet jeśli czasem się na mnie wyładowują. Dziękuję wam! Jessica!

Matce Lexi chodziło głównie o nieprzyjemne sytuacje, do których dochodziło podczas spotkania z łowcami autografów. Niezadowoleni fani czasem wyrażali swoje opinie w obecności dziewczynki i jej matki, o czym zresztą wspomina Rabe. Nie zabrakło też krytycznych komentarzy w kierunku dziecka, chociażby z powodu rzekomego whitewashingu komiksowej postaci znanej jako Ironheart, której filmową wersją, w opinii niektórych fanów jest Morgan Stark.

Wkrótce na Instagramie Rabe pojawił się kolejny post, tym razem przedstawiający Roberta Downeya Jr. w pozie Iron Mana. Na grafice pojawiły się hasła, wzywające do walki z ludźmi, którzy dręczą innych.

Po apelu Rabe, dziewczynka dostała dużo wsparcia w mediach społecznościowych. Miejmy nadzieję, że po nagraniu zamieszonym na Instagramie "fani" nękający 7-latkę się opamiętają.

Przeczytaj także

Zobacz też: Gwiazda „Gry o tron” broni aktorów „Stranger Things” przed krytyką fanów

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.