Gwiazda "Krainy lodu" kolejną ofiarą koronawirusa

19.03.2020 09:48
Kraina Lodu 2|undefined Fot. Walt Disney Pictures - Walt Disney Animation Studios/Collection

Do listy znanych osób chorych na COVID-19 dołączyła Rachel Matthews. Aktorka występująca w "Krainie lodu 2" została zdiagnozowana jako osoba zarażona koronawirusem

Epidemia koronawirusa ma ogromny wpływ na wszystkie dziedziny życia - również na branżę filmową. Nie chodzi jedynie o straty finansowe wynikające z zamknięcia kin i wstrzymania pracy na planach zdjęciowych. Pandemia COVID-19 dotknęła również aktorów. Wśród artystów zdiagnozowanych z koronawirusem znalazła się Rachel Matthews znana z "Krainy lodu 2".

Rachel Matthews ma koronawirusa

Młoda aktorka, która powinna być dobrze znana widzom z horrorów "Śmierć nadejdzie dziś" i "Śmierć nadejdzie dziś 2" oraz hitu Disneya "Kraina Lodu 2", zamieściła informacje na Instagramie, w której wyznała, że choruje na COVID-19.

Przeczytaj także

Odtwórczyni Honeymaren zaapelowała do swoich fanów.

Rachel Matthews Fot. foto: Instagrm/Rachel Matthews
Hej kochani. Zostałam pozytywnie zdiagnozowana jako osoba chora na COVID-19 i od tygodnia poddaje się kwarantannie. Nie jestem pewna co dalej (dostaje sprzeczne informacje, więc będę aktualizować swój stan), ale oczywiście zostanę w odosobnieniu, tyle ile będę musiała. Czuję się lepiej, ale zamieszczę kilka informacji i mam nadzieję, że komuś się przydadzą. Proszę, czujcie się swobodnie w pisaniu do mnie i zadawaniu mi jakichkolwiek pytań. Z przyjemnością pomogę, jeśli będę umiała. Jeszcze raz - proszę, podejmujcie rozsądne decyzje - to czas na bycie mądrym i odpowiedzialnym. Troszczmy się o siebie nawzajem!

Pierwsze Story Matthews przeraziło jej fanów, więc aktorka postanowiła ich uspokoić, zapewniając, że jej stan zdrowia nie zagraża życiu. W ramach walki z koronawirusem podzieliła się radami dotyczącymi profilaktyki w przeciwdziałaniu COVID-19. Odradziła też panikowanie w sprawie braku testów na chorobę w USA. Zaleciła wszystkim odpoczynek i dbanie o siebie. 

Przeczytaj także

Matthews to kolejna znana osoba, która mimo choroby postanowiła włączyć się w przeciwdziałanie epidemii i głośno mówić o problemach z nią związanych, a przede wszystkim uspokoić szeroką grupę osóbzminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy reżyser "Shang-Chi" ma koronawirusa? Filmowiec otrzymał wyniki badań

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.