III wojna światowa wybuchnie we wrześniu 2019? Przerażająca przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego [WIDEO]

30.06.2019 13:59
III wojna światowa|undefined Fot. Shutterstock

III wojna światowa wybuchnie we wrześniu 2019 roku. Najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, podzielił się swoją przerażającą przepowiednią. Makabryczną wizję ujawnił na swoim kanale na You Tube podczas transmisji na żywo.

Krzysztof Jackowski zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat i jest najbardziej cenionym jasnowidzem w Polsce.

Wróżbita z Człuchowa pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek i tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, poszukiwanie zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Z niezwykłym mężczyzną od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła zdolności Krzysztofa Jackowskiego.

Straszliwa wizja Krzysztofa Jackowskiego o III wojnie światowej

27 czerwca 2019 roku Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo doznał szokującej wizji, którą natychmiast podzielił się z widzami. Przerażeni odbiorcy zasypali go pytaniami, na które najsłynniejszy jasnowidz starał się znaleźć odpowiedzi.

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego dotyczy rychłego wybuchu III wojny światowej.

Na początku transmisji Jackowski nawiązał do ostatnich wydarzeń na arenie międzynarodowej: 20 czerwca 2019 roku amerykański wojskowy dron został zestrzelony przez irański pocisk ziemia-powietrze w międzynarodowej przestrzeni powietrznej nad cieśniną Ormuz.

Od razu padają też pierwsze przerażające słowa:

Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taką ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna.

- twierdzi Jackowski.

Jak będzie wyglądać III wojna światowa?

Jackowski mówi o defiladzie (święcie narodowym w jakimś kraju), w której trakcie wydarzy się cos naprawdę starszego.

Iran będzie zaatakowany z dwóch stron naraz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany.

- stwierdza w swojej wizji jasnowidz.

Pierwsze naloty na Iran będą trwały 3 dni i co zaskakujące Iran nie będzie na początku robił odwetu. Nastąpi odwet, ale nie bezpośrednio po ataku, ale będzie to odwet piorunujący.

Następnie podaje datę: III wojna światowa będzie miała miejsce we wrześniu 2019 roku.

III wojna światowa w Polsce

Wizjoner z Człuchowa wypowiedział się także na temat Polski. Co czeka nasz kraj?

Polska stanie jako taki pomagier Stanów Zjednoczonych i zgodzi się na ewentualny atak na Iran

- twierdz Jackowski

Polski rząd, polska racja stanu jest za wsparciem dla działań Stanów Zjednoczonych [...] uderzenie ewentualne na Iran, to już nie są przelewki [...]
Sytuacja wokół Iranu jest niebezpieczna, być może najbardziej niebezpieczna od ostatnich 10 - 20 lat.

- mówi jasnowidz.

Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojusznik w mojej ocenie niewiele znaczy dla USA, jest jak mięso armatnie. Jesteśmy dobrym biznesem dla USA.

– ocenia Jackowski.
Treść całej szokującej przepowiedni dotyczącej III wojny światowej znajduje się na oficjalnym kanale jasnowidza:

Jackowski trafnie przewidział wiele wydarzeń, które wstrząsnęły  światem i Europą. Przepowiedział kryzys gospodarczy w 2008 roku, początek rozpadu Unii Europejskiej, kryzys imigracyjny, przeszłość Pawła Kukiza, który odniósł niespodziewany sukces w wyborach. Przewidział również rekonstrukcję rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz trzęsienie ziemi, jakie nawiedziło Japonię.

Czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego i tym razem się spełni?

Zobacz również: Przerażające przepowiednie na 2019 rok dla Polski i świata. Co strasznego przepowiedzieli prorocy?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.