Influencerka zabiła się, spadając z 50 metrów. Jej telefon transmitował do sieci upadek i moment śmierci [WIDEO]

26.07.2021 14:16
Influencerka zabiła się, spadając z 50 metrów. Jej telefon transmitował do sieci upadek i moment śmierci [WIDEO] Fot. shutterstock

Młoda influencera zabiła się, spadając z ogromnego dźwigu. Jej telefon transmitował do sieci tragiczny wypadek i moment śmierci.

Po raz kolejny przedstawiamy historie influencera, który pogoń za sławą w sieci przypłacił życiem. Tym razem pokażemy Wam historię 23-latki, która spadła z dźwigu kręcąc filmik reklamowy. Kobieta zginęła na miejscu.

Influencerka zabiła się spadając z 50 metrów

Xiao Qiumei, 23-letnia influencerka z Chin na co dzień pracowała jako operator dźwigu. Niemal codziennie nagrywała filmiki dla swoich fanów. Jej konto w mediach społecznościowych obserwowało aż 100 tysięcy osób.

Polecamy

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 20 lipca 2021, około 17:40. Po tym jak większość pracowników budowy opuściła swoje miejsce pracy, młoda kobieta postanowiła nagrać filmik. Podczas transmisji nagle obraz się rozmył, a w tle słychać było przeraźliwe krzyki. Jak się okazało, 23-latka spadła z wysokości 50 metrów. Jej kamera cały czas transmitowała w sieci całe zajście.

Do wypadku doszło mieście Quzhou w zachodniej chińskiej prowincji Zhejiang. Według doniesień lokalnych mediów Xiao Qiumei miała dwoje małych dzieci. Rodzina tragicznie zmarłej 23-latki nie wie, jak mogło dojść do tego wypadku. Jak podkreślili, młoda dźwigowa zawsze zachowywała się bardzo profesjonalnie.

Źródło: The Sun

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.