Jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2022? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

23.03.2022 14:33
Jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2022? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot. Bartosz Krupa/East News

Jaka będzie Wielkanoc 2022? Czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na święta będzie dla nas korzystna? Sprawdź koniecznie!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jaki będzie kwiecień 2022. Czy prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2022?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Profeta prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Często udziela także wywiadów prasowych. Tym razem zapytany przez Super Express opowiedział, jaka czeka nas pogoda w Wielkanoc 2022.

Jaki będzie kwiecień 2022?

Ogromne grono fanów profety z niecierpliwością czekało na kolejną prognozę pogody na nadchodzące tygodnie. Pan Krzysztof oczywiście nie zawiódł i obwieścił co czekan nas już niebawem:

Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie. Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda.

- zdradził Super Expressowi ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski.

Polecamy
Mówiłem, że będzie wczesna wiosna w tym roku. I się to sprawdza. Jest cieplutko. Jest fajnie, jest słońce, jest ciepło. Na pewno jeszcze powiew zimy krótki, zwięzły jakiś przyjdzie. Będziemy mieli w tym roku szybko ładną, ciepłą wiosnę i też ładne lato, chociaż w moim odczuciu nie będą to wyjątkowo upalne okresy, takie jak kilka lat temu było lato bardzo upalne. Będzie ładne lato i szybka wiosna.

- dodał Pan Krzysztof.

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że przyszłość Polski jawi się w czarnych barwach. Ostatnio Pan Krzysztof opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących sytuacji politycznej w Polsce i na świecie. Profeta znowu przeraził swoich widzów czarną wizją, dotyczącą obecnej sytuacji. Wspomniał również coś, co określi mianem "trzeciej światowej". Zdaniem wieszcza Polska znajduje się w bardzo złej sytuacji.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.