Jasnowidz Jackowski przepowiedział globalną wojnę. Koronawirus jest poligonem doświadczalnym

21.08.2020 14:53
Jasnowidz Jackowski przepowiedział globalną wojnę. Koronawirus jest poligonem doświadczalnym Fot. Michal Wozniak/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada globalną wojnę. Twierdzi, że pandemia koronawirusa została wykorzystana do nauczenia ludzi posłuszeństwa. "To szkolenie i musztra" na wypadek działań zbrojnych.

Ostatnie wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego szokują. Jasnowidz jest przekonany, że wkrótce nastąpi globalna wojna, a pojawienie się koronawirusa jest doskonałą okazją do przygotowania na nią świata.

Krzysztof Jackowski: "Boże, ja się boję mówić, ale..."

Krzysztof Jackowski często łączy się ze swoimi fanami podczas transmisji wideo na YouTubie. Od jakiegoś czasu stale mówi o nadciągającym konflikcie zbrojnym, który może nastąpić jeszcze w tym roku.

Przeczytaj także

Najsłynniejszy polski Jasnowidz po raz kolejny podkreślił, że najgorsze zacznie się już jesienią 2020. W poprzednich wizjach ujawnił nawet jakie województwa będą jego zdaniem bezpieczne.

Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę. Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni- już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń.(..) Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale... Palestyna... powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się w powietrza.

- powiedział w swojej ostatniej transmisji Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski: Koronawirus "to szkolenie i musztra" na wypadek działań zbrojnych

Jasnowidz przedstawiał swoje stanowisko w sprawie obecnej sytuacji na świecie również w transmitowanej na żywo rozmowie z opiniotwórczym dziennikarzem Krzysztofem Woźniakiem z kanału "Wideoprezentacje".

We vlogu zatytułowanym "Łukaszenka, Białoruś i Globalny Konflikt - Jasnowidz Jackowski i Ator Fakty i Przepowiednia" słynny jasnowidz stwierdził stanowczo, że obecna sytuacja na świecie prowadzi do rozpoczęcia "poważnej wojny".
 

W tej chwili to, co ze Stanów do nas przychodzi, to jakieś zamieszki, rozruchy, jakieś rozwalania sklepów i inne rzeczy. Unia Europejska była jakby zamknięta, nieczynna. W pewnym sensie jest nieczynna tak jak nasze urzędy

- stwierdził między innymi Jackowski.

Przeczytaj także

Jasnowidz jest przekonany, że wprowadzone obecnie nakazy i zakazy wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa to "szkolenie i musztra" na wypadek wojny. W czasie rozmowy zadał również prowadzącemu podchwytliwe pytanie:

Czy ta sytuacja z koronawirusem nie została przechwycona politycznie i nie jesteśmy gdzieś prowadzeni właśnie do jakiegoś częściowego zniewolenia lub do planowanej wojny, która ma się wydarzyć?

Uważa się, że wizje Krzysztofa Jackowskiego często się sprawdzają. Najsłynniejszy polski jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny czy rozpad Unii Europejskiej.  Po wybuchu w Bejrucie wielu internautów było zdania, że niedawna wizja jasnowidza Jackowskiego dotycząca wielkiego wybuchu pokryła się z tym, co wydarzyło się w stolicy Libanu.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, wideoprezentacje

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2020. Przepowiednia zadziwia

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.