Jasnowidz Krzysztof Jackowski o nadchodzącym konflikcie zbrojnym. "Nalot nastąpi nad ranem"

27.10.2021 17:06
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o nadchodzącym konflikcie zbrojnym. "Nalot nastąpi nad ranem" Fot. East News

Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski, kontynuuje swoją retorykę. Jego zdaniem rok 2022 będzie o wiele gorszy niż 2021! Co się wydarzy jego zdaniem?

Krzysztof Jackowski doznał niedawno kolejnej przerażającej wizji. Jasnowidz zapowiada światowy konflikt, którego skutki będą przerażające!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zbliżającym się konflikcie

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne. Kolejna wizja słynnego profety brzmi przerażająco.

To się stanie poza Europą. Ten nalot nastąpi nad ranem, ale to będzie jeszcze noc. I potem będzie trochę godzin odwetu. Cisza. I po tych kilku, kilkunastu godzinach ciszy nastąpi odwet. Będzie on nieadekwatnie duży do tego, co się wydarzy nad ranem. I to się wydarzy między dwoma państwami. To nie będzie coś, co raptem jakaś część świata, czy jakaś grupa państw zacznie robić. To będzie na początku między dwoma państwami. Powiem więcej: to będzie trzecia i ostatnia prowokacja, którą zapowiadałem [...] Dwie były. Stoimy przed trzecią. Ci, co otrzymają z powrotem odwet, nie będą mieli nic wspólnego z tym budynkiem administracji. Dziwna jeszcze jedna rzecz. Bo będzie się tam w pewnym miejscu mówiło o skażeniu środowiska, którego tak naprawdę nie będzie. Że w jakimś miejscu zostanie coś skażone, a to nie będzie prawdą.

- stwierdził Pan Krzysztof.

Polecamy

Ulubiony jasnowidz Polaków zapowiada także kryzys stabilizacyjny.

Może przyjść czas, ze w całej Polsce będzie wprowadzony stan podwyższonej gotowości, albo, nie wiem - będzie wprowadzony jakiś stan. Tylko ten stan będzie rekomendacją, a nie rzeczywistym wprowadzeniem tego stanu. I duży niepokój jeżeli chodzi o pieniądze w bankach. To będzie straszna nerwówka. Biura podróży będą ściągały ludzi z powrotem z wycieczek.

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata -  z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Czy w 2022 roku nastąpi koniec świata spowodowany kolizją dwóch gwiazd? Co na ten temat mówił prorok wszechczasów Nostradamus?

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski już wie, jaki będzie rok 2022. "Bardzo dużo horrendalnych podwyżek"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.