Jasnowidz Krzysztof Jackowski o nowej, strasznej chorobie. "Dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi"

05.11.2021 19:40
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o nowej, strasznej chorobie. "Dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi" Fot. Bartosz Krupa/East News

Nowa, wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego zapowiada przerażające wydarzenia związane z nową, straszną chorobą. O co konkretnie chodzi?

Ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski właśnie przepowiedział, co się wydarzy w następnych miesiącach. Niestety przepowiednia nie do końca jest optymistyczna.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o sytuacji politycznej w Rosji i na Ukrainie

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski prowadzi własny kanał i odpowiada na pytania internautów w czasie rzeczywistym. Ostania przepowiednia zatrwożyła jednak Polaków

-mówił ponuro Pan Krzysztof.

Polecamy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o nowej, strasznej chorobie

Jednak chwilę później padały słowa, które jeżą włosy na głowie. Szykujemy się na nową, straszną zarazę, która będzie zabijać równolegle z koronawirusem.

Kiedyś mówiłem Wam, że przyjdą dwie zarazy, albo że w pewnym momencie będą istniały ze sobą dwie zarazy – i nie miałem na myśli grypy. Z południa Europy przyjdzie jakaś choroba, która bardzo dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi. Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o światowym kryzysie

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że w najbliższym czasie czeka na ogromny i głęboki kryzys.

Musimy przyzwyczaić się do pierwszych reglamentacji. Na pewno nastąpią przydziały niektórych rzeczy (…). Tu nie chodzi o kryzys finansowy i nie możemy tego porównywać z 2008 rokiem. Będzie kryzys surowcowy. Ekonomia zostanie zbesztana, ale przez to, że surowce będą miały swoją wartość, do której ekonomia będzie się musiała przygotować. Szybko stopnieją nasze oszczędności, jeśli nic z nimi nie zrobimy. To nie będzie typowy krach giełdowy. To będzie zamrożenie czegoś. To będzie kryzys surowcowy i to głęboki. Wszystko w celu ratowania surowców, w kierunku oszczędzania surowców – wszystko będzie szło w tym kierunku. Zaczną się problemy z prądem – nie to, że drogo (...). A teraz mówimy o inflacji, o podwyżkach, ale dotąd nie ogłoszono kryzysu surowcowego. On zostanie niebawem ogłoszony.

- wskazuje Jackowski

To nie pierwszy raz, gdy wieszcz informuje swoich zwolenników o przewidywanym przez niego kryzysie. Wcześniej wielokrotnie namawiał do odpowiedzialnego przygotowania się na trudne czasy.
Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.