Jasnowidz Krzysztof Jackowski o sierpniu 2022. "Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki"

14.06.2022 15:25
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o sierpniu 2022. "Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski znowu zaskoczył swoich widzów. W ostatniej transmisji na żywo słynny profeta podzielił się wizją powstania spowodowanego wielkim kryzysem.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na rok 2022 dotyczą wielu aspektów życia. Sprawdźcie, co słynny wróżbita ma do powiedzenia w kwestii polityki i ekonomi w najbliższych miesiącach.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o kryzysie

To nie pierwszy raz, gdy wieszcz informuje swoich fanów o przewidywanym przez niego kryzysie w 2022 roku. Wcześniej również namawiał do odpowiedzialnego przygotowania się na trudne czasy. Wróżbita w czarnych barwach widzi dalsze losy naszego kraju.

Mamy do czynienia ze wdrożeniem całkiem innej zasobności, zubożenie nas. Będzie to szło szybko, konkretnie i cyklicznie, a my nie będziemy się z tego powodu buntować. Nie będzie tak, że ludzie będą przymierać głodem. Zubożenie jest wprowadzane w sposób logiczny i taktyczny. Po pierwsze to zubożenie będzie miało swoje wytłumaczenie w postaci dwuletniej zarazy, która była, a też konflikt w Ukrainie, który jest motorem kryzysu polskiego

- mówił podczas audycji pan Krzysztof.

 

Polecamy

Wróżbita w czarnych barwach widzi również dalsze losy światowej ekonomii.

Kryzys jest wdrażany. Jesteśmy w drugim etapie, tego, co ma trwać 3,5 roku. Mam nadzieję, że ten plan runie i zaczniemy odzyskiwać normalność z 2019 roku, ale na razie tkwimy w tym po uszy i nie jest do śmiechu. [...] Mamy do czynienia z początkiem upadku dotychczasowej ekonomii, wyczyszczeniem tego wszystkiego. Niestety my razem z tym czyszczeniem w taki sam sposób zubożejemy

- mówi Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o powstaniu

Dalsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego mówi o powstaniu, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Zdaniem Jackowskiego wkrótce czekają nas kolejne straszne wydarzenia, jakich dawno na świecie nie było.

Kojarzy mi się powstanie, płoną budynki, powstanie nocne. To powstanie zdarzy się nocą, ale to nie będzie powstanie blisko nas

- mówił profeta.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jaki będzie sierpień 2022

Zdaniem wieszcza Jackowskiego sierpień będzie tym najgorszym i zarazem najbardziej decydującym miesiącem. Słuchacze profety wysłuchali takiej oto przepowiedni:

Czerwiec, lipiec to będą miesiące gospodarczo w Polsce podobne dotąd. Rząd będzie się w jakiś sposób gimnastykował, żeby spłaszczać wizerunkowo ten kryzys, który będzie się pogłębiał. Sierpień będzie miał symptomy znacznego pogorszenia, o wiele mniejszego panowania nad tym kryzysem.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Dobre wieści dla Ukrainy

Krzysztof Jackowski znowu zadziwił swoich widzów. W ostatniej transmisji na żywo podzielił się informacją dotyczącą przyszłych losów wojny, jak również czegoś, co wydarzy się już niebawem. Zdaniem wieszcza, Ukraina z obecnej sytuacji obronną ręką.

Może nastąpić coś pozytywnego, jeśli chodzi o Ukrainę, w sensie zamrożenia tego konfliktu, który jest lub porozumienia się w sprawie tego konfliktu. Mimo że Ukraina nie będzie w pełni zwycięska, ale i tak będzie to ogłoszone jako sukces. Okres lipca i sierpnia - zmieni się sytuacja, jeśli chodzi o Ukrainę

- powiedział jasnowidz.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.