Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada straszny kryzys. "Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie"

12.07.2022 16:31
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada straszny kryzys. "Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie" Fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski ponownie twierdzi, że wkrótce nastąpią straszne czasy. Ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków mówi o biedzie spowodowanej ogromnym kryzysem.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na rok 2022 dotyczą wielu aspektów życia. Sprawdźcie, co słynny wróżbita ma do powiedzenia w kwestii ekonomii w najbliższych miesiącach.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Kryzys ekonomiczny będzie się pogłębiać

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że w najbliższym czasie czeka na ogromny i głęboki kryzys. Nie inaczej było podczas ostatniej transmisji na żywo, gdy profeta po raz kolejny zapowiedział bardzo trudny okres dla Polski. Sprawdź, jak tym razem brzmi przepowiednia!

Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji, gdzie premier sam zaznacza, że kryzys jest szalenie głęboki i wymaga to dłuższego czasu, żeby coś się zatrzymało, żeby ten kryzys stanął w miejscu. Nie, to się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania. Z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli. Będziemy to widzieli po wielu rzeczach, w tym po kursach wymiany walut

- powiedział Jackowski.

Polecamy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o kursach walut

Krzysztof Jackowski zdradził, że naszło go przerażające przeczucie. Coś złego stanie się w niedługim czasie. Zdaniem jasnowidza musimy być gotowi na najgorsze.

Należy zachować ostrożność w stosunku do tego, że np. dolar, czy euro, czy frank szwajcarski - te waluty będą pokazywały poważne wzrosty (...). Mam takie odczucie, że w którymś momencie waluty zostaną przetrącone. Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki i potężny krach raptowny, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny. (...) W moim poczuciu żyjemy w końcówce pewnego ładu finansowego

- podkreślił Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o głodzie w Polsce

Najsłynniejszy polski profeta prowadzi własny kanał i odpowiada na pytania internautów w czasie rzeczywistym. Ostatnia przepowiednia zatrwożyła wielu Polaków.

Ludzie będą dostawali przydziały na jedzenie, nie będzie głodu, ale będzie wyraźnie widać kompletne załamanie się rynków finansowych, których raczej nie da się już naprawiać i będzie się mówiło szybko o kompletnie nowym systemie finansowym

- mówi słynny jasnowidz.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków, mimo że od jakiegoś czasu nie wróżą nic dobrego. Wielu Polaków stale prosi wróżbitę o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.