Jasnowidz Wojciech Glanc o ataku Rosji na Polskę. "Będzie mord na Polakach, boję się"

15.04.2022 13:19
Jasnowidz Wojciech Glanc o ataku Rosji na Polskę. "Będzie mord na Polakach, boję się" Fot. kadr z wideo

Jasnowidz Glanc miał kolejną koszmarną wizję ludobójstwa. Twierdzi, że niedługo dojedzie do okrutnego mordu na Polakach.

Nie dawno jasnowidz Wojciech Glanc zapowiedział atak nuklearny na Ukrainę. Wcześniej przed oczami jasnowidza pojawił się Putin z tajemniczą "krwawą" cyfrą 21, którą profeta zinterpretował jako domniemaną datę militarnej agresji. Tym razem Glanc mówi o ataku na Polskę.

Jasnowidz Wojciech Glanc o ataku Rosji na Polskę

Glanc w swoim najnowszym filmie mówi o mordzie, jaki miałby zostać dokonany na Polakach. Czy może to być zapowiedzią rosyjskiej agresji na Polskę?

Taka dziwna myśl mi się pojawia jeśli chodzi o Rosję, następuje zwrot cywilizacyjny, że od tego momentu Rosja będzie się cofać w kierunku dziczy. I nie wiem, czy nie należałoby się  tego obawiać w przyszłości. W kierunku dziczy, to jest nie do odrobienia [...] Putin zrobił bardzo poważny krok w kierunku upadku mocarstwa. Tylko my będziemy się cieszyć z upadku, ale ten upadek także dotknie również nas. Ci zwykli ludzie będą chcieli żyć, będą uciekać, będą szukać miejsca na ziemi, gdzie będą mogli normalnie żyć. Tragedia humanitarna tak naprawdę moim zdaniem zacznie się za jakiś czas jako rykoszet tego wszystkiego, zacznie się w Rosji

- mówi pan Wojciech.

Polecamy

Kolejna przerażająca i szokująca wizja jasnowidza Glanca mówi o pomordowanych Polakach. Wizja była tak przerażająca, że jasnowidz nie był pewien, czy przekazywać ją w całości swoim widzom.

Miałem dylemat czy to powiedzieć, czy nie. W najbliższych dniach usłyszymy o zamordowanych nie Ukraińcach, tylko o zamordowanych Polakach [...] To będzie szokujące, będzie mord na Polakach [...] Nikt o nich nie mówi. To będzie celowy krok Putina, żeby świat się dowiedział o zabitych Polakach. Będzie taki następny dylemat, nie tylko z Ukraińcami się rozprawimy [...] Oby żaden się nie sprawdził

- powiedział jasnowidz.

Jak twierdzi Wojciech Glanc wiele jego poprzednich wizji, takich jak śmierć Pawła Adamowicza, wybuch pandemii czy wojna w Ukrainie sprawdziło się w zaskakujący sposób. Podobno wizje śmierci księcia Filipa, wybuchu w Bejrucie, a także budowy płotu kolczastego na wschodnich granicach miał również na długo przed wydarzeniami.

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.