Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada śmierć Putina. "Zostanie użyta jakaś broń biologiczna"

Romana Makówka
17.03.2022 16:40
Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada śmierć Putina. "Zostanie użyta jakaś broń biologiczna" Fot. kadr z wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc miał kolejną przerażającą wizję. Tym razem mówi o broni biologicznej i śmierci Putina. Przepowiednia przeraża!

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znany czytelnikom z wielu publikacji w mediach, przedstawił widzom swojego kanału na YouTube nową wizję. Wynika z niej, że już w najbliższym czasie zmienią się losy konfliktu w Ukrainie.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada śmierć Putina

Wojciech Glanc jest jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Jak twierdzi, niedawno miał wizję dotyczącą nadchodzącej wojny. Przed oczami jasnowidza pojawił się Putin z tajemniczą "krwawą" cyfrą 21, którą zarówno wizjoner jak i jego widzowie odebrali jako sygnał ostrzegawczy sugerujący datę militarnej agresji 302272. Tym razem Glanc mówi o śmierci Putina i broni biologicznej.

Polecamy

Jasnowidz Wojciech Glanc ma bardzo złe wieści dotyczące toczącej się wojny. Jego zdaniem w konflikcie zostanie wykorzystana broń biologiczna.

To przeczucie niestety mam już od dłuższego czasu [...] widzę padających na ziemię ludzi jakby bez przyczyny. I pojawia się jakiś dziwny dźwięk o bardzo wysokim tonie, który zabija, albo przynajmniej paraliżuje [...] Widzę jakiś pojazd, z jakimiś dziwnymi urządzeniami i to takie niepozorny [...] rodzaj jakiejś broni, o której jeszcze nie słyszeliśmy [...] to działa bardzo lokalnie i bardzo precyzyjnie. Po prostu na pewno usłyszymy o tym, że użyto jakiejś nowej broni [...] nie mówimy tu o czołgu, nie mówimy o rakiecie. Lokalnie zostanie użyta też jakaś broń biologiczna - przepowiada.

- twierdzi Glanc.

Czy Putin umrze, a jeśli tak, to w jakich okolicznościach. Wizja jasnowidza nie pozostawia złudzeń.

Widzę Putina kiwającego głową [...] Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się [...] Ale jest ciepło, lato [...] Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę

- twierdzi Pan Wojciech.

Jasnowidz nie ma dobrych wieści dla Polaków. Czeka nas głód i wielki kryzys.

Poczekajcie, aż w Polsce pojawi się pięć milionów uchodźców.[...] Za przestępczą, powiedziałbym, działalność władz, obrywać będą ci zwykli ludzie, którzy potrzebują pomocy [...] Uważam, że Polskę czeka kryzys, który będzie można nazwać głodem i to już zacznie być odczuwalne w tym roku (…) Agresja na ulicach, będą ataki na ludzi, jakby chcący zlinczować [...] znów stan wyjątkowy prawdopodobnie

- mówi jasnowidz.

Wojciech Glanc obecnie prowadzi na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie. W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy.

Nieco później w programie "Mam Talent" wystąpił jako brzuchomówca. Dzisiaj Wojciech Glanc przepowiada przyszłość i stawia tarota. Łączy się również ze swoimi fanami podczas transmisji na żywo. Jak twierdzi wiele jego poprzednich wizji, takich jak śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii sprawdziło się w zaskakujący sposób.

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.