Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada wprowadzenie kartek na żywność. "Chleb za 200 złotych"

22.03.2022 16:58
Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada wprowadzenie kartek na żywność. "Chleb za 200 złotych" Fot. kadr wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że żywność w Polsce już wkrótce będzie na kartki. Przepowiednia przeraża!

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znany czytelnikom z wielu publikacji w mediach, przedstawił widzom swojego kanału na YouTube nową wizję. Wynika z niej, że już w najbliższym czasie chleb będzie kosztował 200 PLN.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada wprowadzenie kartek na żywność

Wojciech Glanc jest jasnowidzem i tarocistą. Stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Jak twierdzi, niedawno miał wizję dotyczącą nadchodzącej wojny. Przed oczami jasnowidza pojawił się Putin z tajemniczą "krwawą" cyfrą 21, którą zarówno wizjoner jak i jego widzowie odebrali jako sygnał ostrzegawczy sugerujący datę militarnej agresji. Tym razem Glanc mówi o głodzie w Polsce.

Polecamy

Jasnowidz Wojciech Glanc ma bardzo złe wieści dotyczące sytuacji ekonomicznej Polski. Jego zdaniem wkrótce zostaną wprowadzone kartki na żywność.

Na zachodniej granicy widzę wzrastający rodzaj granic, płotów [...] granice na swój sposób lada moment zostaną przymykane. [...] Uważam, aż łzy do oczu mi się nabierają, uważam, że Polska zostanie wystawiona, tak jak wystawiona została Grecja. Dojdzie do humanitarnej tragedii [...] Polska zostanie zostawiona z milionami ludzi

- twierdzi Glanc.

Polecamy
Obawiam się i myślę, że to nastąpi na przestrzeni najbliższego miesiąca, polski rząd, polskie władze wykonają coś tak durnego, co spowoduje, że Polska będzie na bok odstawiona [...]  kartki na jedzenie mi się pojawiają, niedobór produktów w sklepach [...] nawet nie tyle z powodu, że zacznie aż tak brakować jedzenia [...] zacznie się masowe wykupowanie produktów [...] będzie reglamentacja wprowadzona [...] Taka myśl chodziła za mną, chleb za 200 złotych, przerażająca myśl

- kontynuuje jasność.

Wojciech Glanc obecnie prowadzi na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie. W domu Wielkiego Brata przebywał wraz z lalką o imieniu Eustachy.

Nieco później w programie "Mam Talent" wystąpił jako brzuchomówca. Dzisiaj Wojciech Glanc przepowiada przyszłość i stawia tarota. Łączy się również ze swoimi fanami podczas transmisji na żywo. Jak twierdzi wiele jego poprzednich wizji, takich jak śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii sprawdziło się w zaskakujący sposób.

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Zobacz również: Przepowiednia gruzińskiej jasnowidz z 2008 roku spełnia się na naszych oczach? "Wszyscy to zobaczycie!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.