"J*bać Telewizję Polską, Jacek Kurski ch*j ci w dziąsło". Mata pozamiatał w nowym kawałku "Patoreakcja" [WIDEO]

31.03.2021 12:01
Mata - Patoreakcja Fot. Kadr z wideo/SBM Label

Mata powraca. 20-letni raper "oficjalnie pozamiatał" i został niemal jednogłośnie okrzyknięty głosem młodego pokolenia. Posłuchaj utworu "Patoreakcja".

O młodym raperze Michale Matczaku zrobiło się głośno po wykorzystaniu jego kawałka "Patointeligencja" w materiale TVP o "Buncie sędziowskiej kasty". Wówczas życie 20-latka i jego muzyczna kariera nabrała tempa. Raper wydał płytę i podbił serca słuchaczy oraz krytyków. Krążek "100 dni do matury" polecaliśmy bonusowo również w naszym zestawieniu najlepszych płyt marca 2020.

Mata i jego "Patoreakcja". Młody raper ostro o TVP i Jacku Kurskim

Mata nie pozostał kilkudniową ciekawostką, o której przestano mówić, gdy afera wokół reportażu Polskiej Telewizji przycichła. Młody artysta świetnie wyczuwa nastroje swoich rówieśników i nie tylko, opowiada muzyką historie z dużą świadomością do kogo i o czym mówi. 20-latek publikując najnowszy kawałek "Patoreakcja" oficjalnie stał się mocnym i wyrazistym głosem swojego pokolenia, którego tak brakuje na polskim, rockowym podwórku. 

Polecamy

"Patoreakcja" w zaledwie kilka godzin przekroczyła 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie. Tekst Maty nie pozostawia suchej nitki między innymi na TVP, która atakowała zarówno jego jak i jego ojca - prawnika Marcina Matczaka. Chłopak rapuje jednak przede wszystkim o tym, jak zmieniło się jego życie po publikacji kultowego już kawałka z 2019 roku.

Więc słuchajcie uważnie:
Je*ać Telewizję Polską
Jacek Kurski - ch*j ci w dziąsło
Szukają afery media debilne, ej
Wiadomo, czym pachnie ich zachowanie podłe
Kocham moją mamę i tatę
Pier*olę tylko patologię
Mój ziomo to zrobił z czternastką jak sam miał 13
Z 5.10.15. zdjęła mu zębami spodnie
A media PiSowskie chciałyby zająć się Matą-seniorem
To święty człowiek

Na szczególną uwagę zasługuje również świetnie zrealizowany klip do singla, w którym maczał palce między innymi reżyser Maciej Buchwald i Mariusz Stykała.

W materiale nie zabrakło również zaskakujących gości. W klipie wystąpił Kuba Wojewódzki oraz Marta Linkiewicz.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.