Kolejna osoba przepowiada śmierć Putina. "Nie umrze we własnym łóżku"

17.03.2022 17:09
Kolejna osoba przepowiada śmierć Putina. "Nie umrze we własnym łóżku" Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Jak się okazuje większość jasnowidzów i wróżbitów jest wyjątkowo zgodnych. Losy wojny są przesądzone: Ukraina wyjdzie z opresji obronną ręką, a Putin umrze.

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, co przyniesie jutro. Z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Wiele osób wierzy we wróżby i przepowiednie, a słowa jasnowidzów i wróżek traktuje ze śmiertelną powagą.

Kolejna osoba przepowiada śmierć Putina

Anna Kempisty, nazywana również "Dobrą Wróżką Warszawy" sprawdziła, jak się skończy wojna w Ukrainie oraz czy Putin zaatakuje Polskę. Pani Anna wróży od kilkunastu lat. Potrafi także czytać z daty urodzin. Słynna tarocista zapytała karty o dalsze losy dyktatora. Sprawdziła również jego datę urodzin.

Polecamy

W jednym ze swoich nagrań, które publikuje na TikToku, słynna wróżka wypowiedziała się na temat przyszłości Polski w obecnym konflikcie Rosji i Ukrainy:

Putin nie zaatakuje Polski. Mamy bardzo bezpieczne karty i sprawdziłam to na samym początku, zanim ta wojna jeszcze wybuchła. Ukraina wygra tę wojnę, ale będą pewne mankamenty w tym zwycięstwie.

- powiedziała Anna Kempisty, patrząc w karty.

Kobieta zinterpretowała także datę urodzin Putina. Na jej podstawie i patrząc w karty, stwierdziła:

Putin nie umrze we własnym łóżku. Analizowałam jego datę urodzenia i ta data właśnie to potwierdza. Do tego karty pokazują, że też pozbawi się jakiejś posiadłości, którą ktoś wysadzi w powietrze.

Podobną informację przekazał niedawno jasnowidz Wojciech Glanc, który w swojej wizji zobaczył, że Putin umrze w nietypowych okolicznościach.

Widzę Putina kiwającego głową [...] Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się [...] Ale jest ciepło, lato [...] Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę

- twierdzi Pan Wojciech.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.