Koronawirus to nie najgorsze, co nas czeka! Szokująca przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

31.01.2020 16:28
Koronawirus Krzysztof Jackowski|undefined Fot. Shuttenstock

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział nadejście chińskiego wirusa. "Będziecie się bali oddychać!" zasugerował wróżbita. Jadnak koronawirus to nie najgorsze, co nas czeka.

Koronawirus z Chin zbiera śmiertelne żniwo. Mija kolejna doba, gdy z coraz większym niepokojem spoglądamy w kierunku Chin. To właśnie z Państwa Środka rozlewa się na resztę świata śmiertelnie niebezpieczny koronawirus.

Jasnowidz Krzystof Jackowski przewidział go dawno temu, a teraz wypowiedział się w sprawie śmiertelnego zagrożenia i dalszych losów ludzkości.

Przepowiednie Krzystofa Jackowskiego: Koronawirus z Wuhan

Koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie. Do 31 stycznia 2020 roku potwierdzono ponad 9,7 tysiąca przypadków, 213 osób zmarło. Zaraza z Chin zbiera śmiertelne żniwo na okrągło i statystyki trzeba uaktualniać z godziny na godzinę. Krzysztof Jackowski przepowiedział taki stan rzeczy już pięć lat temu.

To było kilka lat temu i szczerze mówiąc, zapomniałem już o tym dziwnym odczuciu. Przypomnieli mi kontaktujący się ze mną ludzie. Widziałem, że powietrze będzie budziło lęk 

-stwierdza w rozmowie z „Super Expressem” Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Wróżbita pomógł już w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych zagadek oraz tajemnic, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Przeczytaj także

Z Jackowskim od lat współpracują organy państwowe pokroju policji czy prokuratury, zaś Komenda Główna Policji oficjalnie potwierdziła jego niezwykłe zdolności.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego: Koronawirus w Polsce. Jaki będzie scenariusz zachorowań?

Na dzień dzisiejszy (31 stycznia 2020 roku) w Polsce około 500 osób znajduje się pod obserwacją. Na szczęście jak dotąd nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z SE.pl powiedział:

Uważam, że nie będzie z tego tragedii, chociaż kilka lat temu mówiłem, że będzie problem, także w naszym kraju, że ludzie będą bali się oddychać. Mam wrażenie, że ludzie są coraz bardziej ostrożni, żeby nie daj Boże się czymś nie zarazić. Oczywiście, jeżeli ten wirus by się rozprzestrzenił, to sytuacja mogłaby się zrobić dosyć niepokojąca.

Mimo tego słynny jasnowidz nie ma dla nas dobrych wieści. Według jego słów czeka nas coś, co będzie o wiele gorsze niż koronawirus.

Pomyślałem sobie, co z tym wirusem, a skojarzyło mi się całkiem coś innego. Zamach na dużego polityka. Gdzieś jest szykowany zamach polityczny, zamach na dużego polityka. To wstrząśnie światem

- wyznał Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz twierdzi, że zamach na ważną osobę ze świata politycznego będzie miał większy wpływ na świat niż koronawirus.

Zobacz również: Przesyłki z AliExpress: Czy paczki z Chin mogą zawierać śmiertelnego koronawirusa?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.