Koszalin. Wiadukt runął tuż przed autami. Kierowcy uciekli w ostatniej chwili [WIDEO]

22.10.2021 17:20
Koszalin. Wiadukt runął tuż przed autami. Kierowcy uciekli w ostatniej chwili [WIDEO] Fot. DOMIN/AGENCJA SE/East News

To wideo powinni oglądać wyłącznie widzowie o mocnych nerwach. W Koszalinie wprost na przejeżdżające auta runął wiadukt. To cud, że nikt nie zginął w tej przerażającej katastrofie budowlanej

W czwartek, 21 października, około godz. 16 część wiaduktu przy alei Monte Cassino w Koszalinie runęła na jezdnię. Do katastrofy doszło w trakcie prac budowlanych prowadzonych w tej części miasta.

Wiadukt runął tuż przed autami

W trakcie prac rozbiórkowych prowadzonych na wiadukcie w Koszalinie część budowli przy alei Monte Cassino runęła na jezdnię wprost na przejeżdżające dołem samochody.

Polecamy

Do sieci trafiło przerażające nagarnie, na którym widać samochody, które jechały ul. Batalionów Chłopskich w Koszalinie. Gdy jedne pojazdy wyjeżdżają spod wiaduktu, a drugie są tuż przed nim, ogromna konstrukcja spada z impetem na jezdnie.

Mimo że cała sytuacja wygląda strasznie, całkowicie zniszczony został jedynie samochód zaparkowany pod wiaduktem. Straż pożarna sprawdziła gruzowisko kamerą termowizyjną i nie znalazła żadnych ofiar. Na miejscu pracują służby, policja oraz prokurator.

To cud, że nikt nie zginął. Na Batalionów Chłopskich zawsze jest dość spory ruch.

- komentują cytowani przez Onet.pl mieszkańcy Koszalina.

Wiadukt od marca ubiegłego roku był zamknięty dla ruchu ze względu na zagrożenie zawaleniem. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski poinformował na konferencji prasowej, że prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Zobacz również: Gigantyczna wpadka w telewizji. Pokazano film pornograficzny zamiast pogody [ZDJĘCIE]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.