Krzesło biurowe z Porsche 911

02.04.2016 07:57
Krzesło biurowe z Porsche 911 Fot. kadr z wideo

Niemiecki producent samochodów wyszedł naprzeciw fanom legendarnego 911, wzbogacając ofertę swoich akcesoriów o fotel wyjęty wprost z tego modelu.

Krzesło biurowe RS zostało wyprodukowane zgodnie ze specyfikacją oryginalnej „dziewięćsetjedenastki”. Zdobi ją dokładnie ta sama tapicerka z czarnej skóry premium z kontrastującymi czerwonymi szwami, którą można znaleźć w wielu nowych sportowych modelach Porsche z tej serii.

Zdaniem niemieckiej marki ze Stuttgartu, ich produkt zapewnia komfort na wysokim poziomie. Ponadto oferuje elektrycznie ustawiane oparcie wraz ze sporym zakresem regulacji. „Kropką nad i” jest wygrawerowany emblemat Porsche na zagłówku. Na tej samej wysokości po drugiej stronie znalazł się haczyk na płaszcz. Pięć kółek ma z kolei zapewniać odpowiednią… trakcję.

Porsche w swoim klipie nie ujawniło ile krzesło biurowe RS kosztuje. Okazuje się bowiem, że to niemały wydatek. Żeby pozwolić sobie na taki bajer trzeba być przygotowanym na wydanie 5690 dolarów, czyli ponad 20 000 zł! Jednak jeśli ktoś mimo tak zaporowej ceny zdecydowałby się na zakup tego produktu i byłoby mu wciąż mało, może spokojnie rozszerzyć swoją kolekcję o inne akcesoria. Za ekstrawagancki zegar stworzony na wzór 20-calowych felg z Porsche 911 Turbo trzeba zapłacić 2299 dolarów:

nic Fot. foto: materiały prasowe

Do wyboru klientów są także dziecięce foteliki, zegarki, breloczki – w tym takie imitujące zaciski hamulcowe – jak również parasolki, torby, odzież, kubki, pamięć USB, różnych rozmiarów modeliki, książki, kalendarze, organizery, półki, czy też rowery górskie za odpowiednio 6329 lub 8399 dolarów. Ponadto można sobie domówić soundbar, który emituje dźwięk przez rury wydechowe pochodzące z modelu 911 GT3 – za okazyjne 3499 dolarów.

Kusząca oferta...

Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.