Krzysztof Jackowski o czwartej fali i osobach niezaszczepionych. "Będziemy się autentycznie czegoś bali"

07.07.2021 15:01
Krzysztof Jackowski o czwartej fali i osobach niezaszczepionych. "Będziemy się autentycznie czegoś bali" Fot. . Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada czwartą falę koronawirusa. Co stanie się z osobami niezaszczepionymi?

Temat koronawirusa i dalszych losów pandemii jest często poruszany przez Krzysztofa Jackowskiego. Ulubiony jasnowidz Polaków bardzo się martwi, że pandemia jeszcze nie raz spowoduje poważne perturbacje w naszym kraju.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada czwartą falę koronawirusa

Jackowski od samego początku nałożenia obostrzeń sanitarnych wielokrotnie odnosił się do ich wpływu na nasze życie. W serii vlogów "Wideoprezentacje", w których cyklicznie gości u Krzysztofa "Atora" Woźniaka zawsze analizuje obecną i przyszłą sytuację oraz komentuje z prowadzącym naszą codzienność.

Polecamy

Wieszcz prowadzi również swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania.

Tym razem najsłynniejszy polski jasnowidz sprecyzował swoje wizje dotyczące pandemii w najbliższym czasie. Jak twierdzi, już wkrótce możemy się spodziewać czwartej fali, która rozpocznie się już za kilka tygodni. Niestety, o ile na samym jej początku wirus nie będzie się szybko rozprzestrzeniał, to po jakimś czasie zrobi się naprawdę niebezpiecznie. Jackowski przewiduje również jakąś "kompromitację", która odbije się głośnym echem na całym świecie.

Zapowiadałem czwartą falę już na początku roku - że w lipcu już na ten temat będzie się dużo mówiło, a w sierpniu się zacznie. Dużo na to logicznie wskazuje [...] Jaka ona będzie? Nadmieniałem państwu wtedy, że będziemy się autentycznie czegoś bali. Zastanawia mnie to. Czego możemy się bać? Człowiek przywykł do obecnej sytuacji, [...] lęk z tym związany powinien być mniejszy [...] Będzie na pewno inaczej, niż było dotychczas. Niektóre tylko rzeczy będą podobne, to będzie bardziej zorganizowane, bardziej ułożone i bardziej konkretne niż to, co było, niż poprzednie trzy fale [...] Zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Powiem to słowo - kompromitacja. I nie chodzi tu o Polskę. W trakcie czwartej fali może dojść do jakiejś kompromitacji. Coś nie tak jest, coś nie tak poszło. Pamiętajcie to słowo, że w trakcie czwartej fali nastąpi kompromitacja, która może mieć wydźwięk na cały świat.

- twierdzi Jackowski.

Polecamy
Czwarta fala zacznie się segmentami, to znaczy w regionach, ale bardzo szybko. Dojdzie do takiego momentu, że czwarta fala zacznie się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Na początku będzie ułożony plan zapanowania nad tym, po czym okaże się, że ten plan jest niczego wart. Wzrost zachorowań będzie błyskawiczny. W drugiej połowie sierpnia zacznie się "mała fala", która nie opadnie już, ale będzie małą falą. Będzie się mówiło, że to jest w miarę bezpieczna fala. Ta "mała fala" potrwa do połowy września i wtedy zaczną być nagłe wzrosty. Mam odczucie, że na tę falę nałoży się druga fala, czyli przyjdzie coś jeszcze innego [...] Gdy po małej fali przyjdzie nagły wzrost, obostrzenia zaczną być bardzo poważne i bardzo restrykcyjne. Bardzo mocno będą egzekwowane, czego nie było w poprzednich trzech falach.

- powiedział Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o osobach niezaszczepionych

Osoby niezaszczepione (czy jak je nazywa Pan Krzysztof "niezabezpieczone") nie będą miały niestety łatwego życia. Zostaną nałożone na nich ogromne restrykcje. Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że niezaszczepieni będą mieć ograniczone możliwości skorzystania z usług banku czy urzędu, problem ze zrobieniem zakupów czy opieką medyczną.

Będziemy się bali tych restrykcji. One będą nierówne, ponieważ ci, którzy się zabezpieczyli, będą mieli mniejsze restrykcje. Ci, którzy się nie zabezpieczyli, będą w bardzo konkretnych restrykcjach. To będzie dotyczyło różnych kwestii: praca zawodowa, pójście do urzędu, pójście do banku [...] Służba zdrowia także będzie obcięta restrykcjami dla takich ludzi. Takie mam poczucie.

- przepowiada profeta.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski niespodziewanie przerwał przepowiednie. "Za czarne te wizje dzisiaj!"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.