Macaulay Culkin podrywa dziewczyny na wspólny seans filmu "Kevin sam w domu"

Sergiusz Kurczuk
30.11.2018 13:46
Macaulay Culkin (Kevin sam w domu)|undefined Fot. kadr z filmu Kevin sam w domu

W końcu, która dziewczyna oparłaby się propozycji obejrzenia filmu "Kevin sam w domu" z samym Macaulayem Culkinem?

Macaulay Culkin to aktor, który zagrał w wielu filmach, ale głównie zasłynął jedną rolą. Do tej pory wiele osób nie zna prawdziwego imienia i nazwiska Culkina i kojarzy go jako Kevina. Gwiazdor świątecznej komedii "Kevin sam w domu" ma tego świadomość. Nie tylko żartuje sobie, używając asa w rękawie w postaci słynnego filmu Chrisa Columbusa, ale również podrywa za jego pomocą dziewczyny.

"Kevin sam w domu" jako sposób na podryw?

Obecnie Culkin nadal zajmuje się aktorstwem, ale poświęcił się również muzyce w zespole The Pizza Underground, a nie dawno stworzył sklep internetowy Bunny Ears. W 2017 roku wystąpił również... jako wrestler. Mimo że od premiery "Kevina samego w domu" minęło 26 lat, Culkin nadal jest rozpoznawany jako chłopiec, który w brutalny sposób dwukrotnie poradził sobie z parą bandziorów.

Okazuje się, że Polska to nie jedyny kraj, w którym "Kevin sam w domu" leci w telewizji w każde święta Bożego Narodzenia. W Stanach Zjednoczonych jest podobnie. Aktor opowiedział o tym w programie Jimmy'ego Fallona. Prowadzący zapytał Culkina, czy zdarza mu się oglądać swój najsłynniejszy film. Gwiazdor przyznał, że robi to, ale tylko w towarzystwie nowych dziewczyn.

Masz nową dziewczynę, skaczesz po kanałach, a tu nagle "Kevin sam w domu". Ona na to: "Chcesz to obejrzeć"? A ja: "Chcesz obejrzeć "Kevina samego w domu" z Macaulayem Culkinem, prawda?".

Culkin wyznał również, że nie za dobrze wspomina pracę na planie słynnej komedii. Wszystko z powodu dość wczesnej pory rozpoczęcia zdjęć. Jako 10-latek przez wiele dni musiał stawiać się w studiu o czwartej rano. Oprócz "Kevina samego w domu" Fallon poruszył również temat Bunny Ears i konkursu, który pojawił się na stronie sklepu. Konkurs dotyczy nowego drugiego imienia dla Culkina. Po wybraniu zwycięzcy gwiazda "Kevina samego w domu" legalnie zmieni imię. Na razie faworytami są Macaulay Culkin, Shark Week, Keiran, TheMcribIsBack i Publicity Stunt. Mamy nadzieję, że zwycięży propozycja numer jeden.

"Kevin sam w domu" w Boże Narodzenie 2018

Jak co roku, fani serii również będą mogli obejrzeć, jak Kevin radzi sobie z bandytami, próbującymi zrobić mu krzywdę. Film tradycyjnie trafi na stację Polsat. Na razie nie podano dokładnej daty emisji komedii.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.