Mario Kart Tour - ruszyły zapisy do beta testów mobilnej gry wyścigowej od Nintendo

Marcin Czajkowski
25.04.2019 14:08
mario kart|undefined Fot. flickr.com/CC0

Niektórzy gracze będą rzucać w przeciwników skórkami od bananów już w maju 2019 - zamknięta beta Mario Kart Tour coraz bliżej.

Mario Kart Tour to mobilny spin-off legendarnej serii zapowiedziany na początku 2018 roku. Powiedzieć, że od oficjalnej zapowiedzi Nintendo nie zdradziło wiele na temat samej produkcji to jak nic nie powiedzieć. Aż do końca kwietnia 2019 gracze nie zobaczyli nawet jednego screena z gry, a jedyna informacja, jaką na jej temat dostali mówiła o tym, że premiera została przełożona z marca 2019 na lato.

Przeczytaj także

Nintendo zaprasza do zamkniętej bety Mario Kart Tour

25 kwietnia 2019 roku Nintendo potwierdziło, że już od maja użytkownikom zostanie oddana do dyspozycji zamknięta beta Mario Kart Tour. Zapisy do niej trwać będą do 7 maja 2019 roku i są dostępne tylko dla graczy z Androidem. Oczywiście, ostatecznie produkcja pojawi się również na urządzeniach Apple.

Zamknięta beta to test aplikacji, nad którą cały czas trwają prace. Udostępniamy ją użytkownikom, żeby finalny produkt był jeszcze lepszej jakości.

- pisze Nintendo na oficjalnej stronie gry. Co więcej, nie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w becie. Jak czytamy dalej:

Liczba graczy, którzy będą mogli wziąć udział w testach beta jest ograniczona. Jeśli zgłoszeń będzie więcej niż miejsc - tych, którzy pomogą nam w testach wybierzemy losowo.

Beta-testy Mario Kart Tour potrwają od 22 maja do 4 czerwca. Do tego czasu - nie dowiemy się o grze prawdopodobnie nic nowego. W testach będą mogli wziąć udział jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Japonii. Polacy muszą poczekać na finalną wersję gry.

Przeczytaj także

Nintendo na rynku gier mobilnych

Oprócz sporego sukcesu na rynku mobilnym za sprawą Switcha, japońska firma nie rezygnuje też z wydawania gier na smartfony.

Na razie planujemy wydać na smartfony Dr. Mario World i Mario Kart Tour. Ponadto, cały czas będziemy wspierać aplikacje, które już wydaliśmy.

- pisze Nintendo w poście na blogu. Chodzi tutaj o Super Mario Run oraz Animal Crossing: Pocket Camp, wydane wspólnie ze studiem DeNA. Również i Mario Kart Tour będzie ich wspólnym dzieckiem. Za Dr. Mario World, zapowiedziane na 2019 rok, Nintendo weźmie się już samodzielnie.

Marcin Czajkowski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.