Mark Ruffalo musiał uciekać przed wkurzonym fanem Marvela

Sergiusz Kurczuk
31.07.2019 11:51
Mark Ruffalo musiał uciekać przed wkurzonym fanem Marvela

Joe Russo - reżyser filmów "Avengers: Infinty War" i "Avengers: Endgame" zdradził historię z Markiem Ruffalo, do której doszło podczas pokazu pierwszej z wymienionych produkcji Marvela. 

Film "Avengers: Infinity War" był przełomem w kinie superbohaterskim. Nie chodzi tylko o skalę przedsięwzięcia Marvel Studios, gwiazdorską listę płac i jednego z największych crossoverów w kinematografii, ale również postać antagonisty i zaskakujące zakończenie. Sukces Thanosa i śmierć większości superbohaterów był dla wielu widzów bardzo poważnym emocjonalnym przeżyciem. Przekonał się o tym Mark Ruffalo, wcielający się w Hulka.

"Avengers: Infinity War" - Mark Ruffalo uciekał przed fanem

Do sprzedaży trafiła cyfrowa wersja "Avengers: Endgame". Domowe wydanie obfituje oczywiście w wiele dodatków w postaci usuniętych scen, wpadek z planu, materiałów zza kulis oraz rozmów z aktorami i twórcami MCU. Wśród nich znajduje się wywiad z jednym z reżyserów obu części "Avengers". Joe Russo zdradził śmieszną sytuację, do której doszło podczas pokazu "Infinity War", w której brał udział Mark Ruffalo.

Ruffalo był w kinie w Nowym Jorku. Założył kaszkiet i ciemne okulary i udał się tam z synem i kolegami syna. Opowiedział mi, że kiedy film się skończył, ludzie na widowni siedzieli na sali przez 10 minut. Jeden koleś rozerwał swoją koszulkę, zaczął krzyczeć: "Dlaczego?!" w kierunku ekranu i maszerował po sali. Mark pomyślał sobie: "OK, muszę stąd wyjść, zanim ktoś mnie pobije". I wymknął się bocznymi drzwiami.

Jak widać, nie wszyscy fani MCU dobrze znieśli wieść, że Avengersom nie udało się pokonać Thanosa. Ruffalo postanowił nie ryzykować i uciec z kina, chroniąc siebie i przede wszystkim dzieci, którymi się opiekował. W końcu dorosły mężczyzna, który rozrywa na sobie koszulkę i drze się wniebogłosy z powodu śmierci fikcyjnych bohaterów, może być zdolny do wszystkiego. Aktor wystraszył się, że jeśli widz go rozpozna, może się na niego rzucić, by wyładować swoją wściekłość.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" na Blu-ray i DVD - kiedy premiera?

Mamy nadzieję, że zakończenie 4. części serii usatysfakcjonowało wcześniej wspomnianego fana i śmierć Black Widow oraz Iron Mana nie poruszyła go aż tak bardzo, jak finał "Infinity War". Ta dość dziwna, ale zarazem ciekawa historia to jedynie kropla w morzu dodatków, które pojawiły się na domowym wydaniu "Avengers: Endgame".

Chociaż cyfrowa wersja filmu trafiła do sprzedaży 30 lipca 2019 roku, na tradycyjne domowe wydanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Płyty Blu-ray i DVD będą dostępne od 13 sierpnia 2019 roku.

Wśród dodatków znajdziemy 6 usuniętych scen, hołd złożony przez gwiazdy i twórców Stanowi Lee, casting Roberta Downeya Jr. do roli Iron Mana, ewolucję Kapitana Ameryki, całą podróż Black Widow, wypowiedzi braci Russo na temat przygotowywania filmu, kulisy powstawania sceny z superbohaterkami, powstawanie Grubego Thora, wpadki z planu, intro stworzone przez braci Russo, oraz komentarz twórców filmu.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy "Avengers: Endgame" na Blu-ray i DVD trafi do polskich sklepów.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - jak powołano do życia Professora Hulka? [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.