Najstraszniejsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. "Jest zimno. Jest śnieg. Ludzie gromadzą się przy kościołach"

01.09.2022 17:19
Najstraszniejsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. "Jest zimno. Jest śnieg. Ludzie gromadzą się przy kościołach" Fot. Bartosz Krupa

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada rzeczy tak straszne, że trudno je sobie wyobrazić. Ta przepowiednia jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Jak przekonuje profeta Krzysztof Jackowski, już wkrótce czeka nas coś przerażającego. Najsłynniejszy polski jasnowidz twierdzi, że wielu z nas będzie uciekać ze swoich domów.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o katastrofie atomowej

Rosja w początkowej fazie napaści na Ukrainę, straszyła Europę Czarnobylem. Obecnie to Zaporoska Elektrownia Atomowa w Ukrainie jest od jakiegoś czasu na ustach wszystkich. Rosja twierdzi, że zabezpiecza elektrownię przed wojskami Ukrainy, które chcą ją wysadzić, a winę zrzucić na Moskwę. Jednak to właśnie Rosjanie ostrzeliwali ten niebezpieczny obiekt.

Polecamy

Niestety jasnowidz Jackowski również wspomina w swojej przepowiedni o tej konkretnej elektrowni. Jego zdaniem sytuacja wydaje się poważna.

Europa będzie stała w pogotowiu przed zdarzeniem, które będzie nam zagrażało. Ludzie będą się zbierali w grupach przed budynkami, urzędami, nie twierdzę, że w całej Europie. Widzę grupy ludzi, którzy przychodzą pod budynki i są informowani. Może też coś dostają? To mobilizacja ludzi, ale nie z powodu wojny, a zagrożenia. Przyszła mi na myśl Zaporoska Elektrownia Atomowa w Ukrainie. Tam sytuacja wydaje się poważna - potężna elektrownia i potężne zagrożenie, a tam są działania wojenne

- powiedział Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o wielkiej ucieczce i ewakuacji

Czy czeka nas III wojna światowa? Jasnowidz Krzysztof Jackowski o ucieczce ludzi z Europy. Ta część przepowiedni jest naprawdę przerażająca!

Kiedy skupiam się na Europie, mam wrażenie, że ludzie raptem zaczną się przemieszczać. Może stać się tak, że niektóre państwa, do których ludzie będą chcieli się przemieszczać, będą utrudniały przyjmowanie ludzi, żeby nie powstał chaos. Ludzie będą chcieli się dostać do innych części Europy. Niektóre państwa po krótkim procederze trwającym cały czas będą próbowały zahamować przemieszczanie. Nie będzie zagrożenia rzeczywistego, ale zagrożenie bardziej spowodowane paniką ludzi

- mówi pan Krzysztof.

Jasnowidz zobaczył wiele pustych miejscowości i ludzi opuszczających swoje domostwa. Padły także konkretne nazwy terenów, z których będziemy musieli uciekać.

Moje poczucie o południowo-wschodniej Polsce. Mówiłem o tym półtora roku temu: ludzie będą opuszczać swoje domostwa na jakiś czas. Miałem poczucie, że nic się tam w rzeczywistości będzie działo, będzie to reakcja lęku społecznego. To może będzie szantaż

- twierdzi profeta.

Jackowski kontynuuje swoją retorykę dotyczącą globalnego konfliktu, który zawisł nad światem. Jackowski zobaczył również inne straszne rzeczy dotyczące nadchodzących wydarzeń w tym "obiekt obłożony różnymi ładunkami".

W każdej chwili może te ładunki odpalić, mogłoby spowodować potężną katastrofę - to będzie służyło szantażowi. Jest zimno. Jest śnieg. Ludzie gromadzą się przy kościołach wieczorem i się modlą. Szpitale będą przygotowane na ewentualność czegoś, co mogłoby się stać. Dlatego może się zdarzyć, że w wielu szpitalach będą puste sale na ewentualność tego co może się stać, a ludzie z mniejszymi schorzeniami będą dostawali pomoc doraźną. [...] Zagrożenie może trwać cały czas, bo może być tez tak, że państwa niektóre z jakichś względów będą zamykały swoje granice lub zabraniały na przyjazd np. typu turystycznego. Tylko ludzie ze specjalnymi pokwitowaniami będą mogli wjechać do konkretnych państw. Mam wrażenie, że ludzie w panice zaczną wykupywać wszystko co popadnie - żywność, leki, inne produkty

- ostrzega jasnowidz.

Ludzie będą dostawali histerii. Histerii, niepewności, nerwicy. Ludzie sami spowodują, że przemieszczanie się z państwa do państwa zacznie być utrudnione albo wręcz niemożliwe. Jeśli ktoś wyjechał ze wschodniej Polski i dostał się do zachodniej części kraju, po czasie dowiaduje się, że wschodnie Niemcy "uciekają" do zachodniej części, a granica jest zamknięta. Ludzie z południowo-wschodniej Polski nie będą czuli się bezpiecznie. Ludzie będą się czuli trochę jak w pułapce. To będzie lęk przed powodem, którego nie będzie w sposób rzeczywisty, że coś się zdarzy. Będzie tylko zagrożenie. Szalone to, co państwu mówię, ale tak to czuję

- powiedział Krzysztof Jackowski.

Już wcześniej Jackowski nie wykluczał, że Putin może użyć broni nuklearnej. Profeta zapowiadał, że nastąpi jakiś przełom. Dojdzie do niego już jesienią.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.