"Nie myślcie, że to was nie dotknie" - chory na koronawirusa pastor ostrzega przed epidemią

26.03.2020 12:29
"Nie myślcie, że to was nie dotknie" - chory na koronawirusa pastor ostrzega przed epidemią Fot. shutterstock.com/zdjęcie poglądowe

Irlandzki pastor Mark McClurg udostępnił na Twitterze dwa filmy, w których opowiada o swoim ciężkim stanie zdrowia i o przebiegu choroby z powodu koronawirusa.

Pastor z Północnej Irlandii zachorował z powodu koronawirusa. Jak sam przyznał, wirus "wyssał mu życie z płuc". Mark McClurg poinformował, że od tygodnia znajduje się na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Ulster niedaleko Belgastu. Niedługo przeniosą go na inny oddział.

Koronawirus chce was zabić. Szokujące nagranie

Mężczyzna z tej okazji udostępnił na Twitterze dwa filmiki, w których opowiedział (z pomocą sprzętu wspomagającego oddychanie) o przeżyciach związanych z koronawirusem. Wideo nie jest dla osób o słabych nerwach i trzeba jasno przyznać - jest szokujące. McClurg przestrzega innych przed koronawirusem, który jak sam twierdzi:

Jest zabójczy i niebezpieczny. Koronawirus chce cię zabić. Chce zabrać ci życie przez płuca tak, że nie będziesz już mógł oddychać.
Przeczytaj także

Pastor podziękował również wszystkim lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim zajmowali w trakcie tego trudnego tygodnia:

To oni uratowali mi życie. Jestem im wdzięczny za to, że dzięki nim jeszcze żyję.

Mężczyzna przyznał, że jego żona i dzieci okazały się nieocenione w trakcie jego choroby. Przestrzegł również, aby traktować wirusa poważnie i słuchać się porad udostępnianych przez ministerstwa zdrowia - te według niego naprawdę działają. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.