Onanizował się w krakowskim autobusie. Sprawą zajmie się policja

20.02.2020 14:14
Onanista w autobusie|undefined Fot. Jacek Boron/REPORTER / East News

Pasażer rozebrał się na tylnym siedzeniu miejskiego autobusu i zaczął się onanizować. Jedna z przerażonych pasażerek powiadomiła o sprawie kierowcę.

O krakowskiej komunikacji miejskiej nie od dzisiaj krążą legendy, jednak w ostatnim czasie krakowianie coraz częściej przecierają oczy ze zdumienia. Niedawno przedstawialiśmy Wam historię motorniczego tramwaju linii numer 4 w Krakowie, który zamiast torów oglądał porno oraz motorniczego tramwaju linii numer 5, który pobił się z pasażerem.

Kraków: Mężczyzna onanizował się w autobusie

Tym razem w jednym z autobusów komunikacji miejskiej dostrzeżono mężczyznę, który masturbował się publicznie w środku dnia w miejskim autobusie.

Przeczytaj także

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 18 lutego około godziny 13:00 w autobusie linii 179. O incydencie jako pierwsze poinformowało Radio Kraków.

Do sytuacji doszło w centrum miasta, w środku dnia. - Otrzymaliśmy zgłoszenie od pasażerki, kobiety, która jechała w autobusie linii 179. To było około godziny 13. Pasażerka jechała na dosyć krótkim odcinku, ale na tym krótkim odcinku zauważyła, że rzeczywiście w tym autobusie, z tyłu, na siedzeniu jest osoba, która jest rozebrana i która po prostu zachowuje się nieobyczajnie.

- relacjonuje Marek Gancarczyk, rzecznik prasowy MPK, cytowany przez Radio Kraków.

Kierowca natychmiast powiadomił o sprawie dyspozytornię ruchu, jednak nim ktokolwiek zdążył zareagować, zboczeniec opuścił pojazd. Sprawa razem z nagraniem z monitoringu została już przekazana policji:

Obnażanie się w miejscu publicznym jest traktowane jako wykroczenie, które jest ścigane. Nieobyczajny wybryk może zakończyć się karą aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1500 złotych.

- podkreśla Barbara Szczerba z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej.

Zobacz również: „Smarfon zombi na torach - dziecko, które szło ku śmierci” [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.